آموزش مهارتی در سطح جهانی به اعتبار سنجی بین المللی نیاز دارد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 91517 // //

آموزش مهارتی در سطح جهانی به اعتبار سنجی بین المللی نیاز دارد

در آئین افتتاح مرکز بین‌المللی علمی کاربردی قند کرج مطرح شد آموزش مهارتی در سطح جهانی به اعتبار سنجی بین المللی نیاز دارد رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی البرز در آئین افتتاح مرکز آموزش علمی کاربردی بین‌المللی شرکت تولیدی قند کرج ورود به عرصه بین المللی آموزش مهارت محور را در سمت و سو [...]
آموزش مهارتی در سطح جهانی به اعتبار سنجی بین المللی نیاز دارد

در آئین افتتاح مرکز بین‌المللی علمی کاربردی قند کرج مطرح شد
آموزش مهارتی در سطح جهانی به اعتبار سنجی بین المللی نیاز دارد
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی البرز در آئین افتتاح مرکز آموزش علمی کاربردی بین‌المللی شرکت تولیدی قند کرج ورود به عرصه بین المللی آموزش مهارت محور را در سمت و سو بخشی به آموزش مهارتی مهم دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز؛ دکتر پیمان دانش کار آراسته که در مراسم راه‌اندازی اولین دانشگاه علمی کاربردی البرز که مجوز جذب دانشجوی بین‌المللی دریافت کرد سخن می‌گفت؛ ضمن ابراز خرسندی از این رخداد علمی با بیان اینکه ورورد به عرصه آموزش مهارتی در کشورهای دیگر نیازمند زیرساختهای لازم و اعتبار سنجی بین‌المللی است، اظهار داشت: فعالیت در عرصه بین‌المللی به سمت و سو بخشی آموزش‌های فنی حرفه ای و مهارتی کمک شایانی می‌کند.      
وی همچنین از برتر شدن مرکز علمی کاربردی شرکت تولیدی قند کرج خبر داد و اظهار داشت: بسیار خوشحال و مفتخرم که همزمان با راه‌اندازی این مرکز به عنوان یک مرکز بین‌المللی نام مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی قند کرج در میان ده نام برتر از میان مراکز علمی کاربردی کشور قرار گرفت. 
رئیس مرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز این دو رویداد مهم علمی – پژوهشی در تاریخ آموزش مراکز علمی کاربردی را مایه مباهات دانست و اظهار داشت: انتخاب به عنوان یکی از مراکز آموزش علمی کاربردی برتر بر اثر فرآیند سطح بندی است که از بین قریب به ۱۸۰ شاخصه و از طریق سامانه‌های مختلف خود ارزیابی دانشجویان بدست آمده است. 
دکتر آراسته ضمن تشکر از ریاست این مرکز ، مهندس حسن کریمی که با درایت خود توانستند این مرکز را به این جایگاه برسانند، اظهار داشت: بین المللی شدن این مرکز یکی از فرصتهایی است که در اختیار این دانشگاه قرار گرفته است. این مرکز طی سالها فعالیت مثمر ثمر خود اقدامات مهم علمی و پژوهشی فراوانی انجام داده از جمله برگزاری استارت آپها، انجام پژوهش‌های مختلف و بسیاری فرصت‌های دیگر که جای تقدیر و تشکر دارد. 
وی ضمن قدردانی از فعالیتهای مثبت دکتر محمودرضا دلاور مشاور رئیس و مدیرکل دفتر همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی، گفت: اقدامات موثر ایشان سبب شد بسیاری از مراکز علمی کاربردی در آستانه بین المللی شدن قرار گیرند. 

 

خبر مهم  بازدید رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران و هیئت رئیسه واحد استانی از مرکز کارآموزان چالوس

آموزش مهارتی در سطح جهانی به اعتبار سنجی بین المللی نیاز دارد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید