استقبال از دانشجویان نو ورود دانشگاه | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 93869 // //

استقبال از دانشجویان نو ورود دانشگاه

ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید سال تحصیلی 99- 1398 دانشگاه، فعالیت خود را آغاز [...]
استقبال از دانشجویان نو ورود دانشگاه

دکتر یوسفیان مدیر آموزش دانشگاه در خصوص اهداف تشکیل این ستاد گفت: هدف از تشکیل این ستاد تکریم و راهنمایی دانشجویان نو ورود است. راهنمایی، تأمین آرامش و رفاه دانشجویان ورودی جدید و تسهیل در امر ثبت‌نام آنان از مهمترین اهداف تشکیل این ستاد در دانشگاه می باشد.
دکتر یوسفیان افزود: طبق آمار سازمان سنجش امسال دو هزار و ۷۸۳ دانشجو در دانشگاه تربیت مدرس پذیرفته شدند که از این تعداد ۲ هزار و ۲۹۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۴۹۳ نفر از آنان در مقطع دکتری بوده و مخاطب اصلی برنامه های ستاد استقبال هستند. بر این اساس، هدف از تشکیل این ستاد برنامه ریزی فعالیت های مرتبط با استقبال از دانشجویان نو ورود، هماهنگی با دانشکده ها، تقسیم کار و پرهیز از موازی کاری و نهایتا ایجاد خاطره ای دلپذیر برای دانشجویان در بدو ورودشان به دانشگاه است.
وی تصریح کرد: عمده کار این ستاد ثبت نام الکترونیکی دانشجویان بود که خوشبختانه – این طرح که به عنوان یکی از بسته های موفقیت طرح تحول راهبردی مصوب شده بود- با موفقیت به انجام رسید و دانشجویان با کمترین زحمت مبادرت به ثبت نام و درج اطلاعات خود کردند.
مدیر آموزش دانشگاه در ادامه گفت: طی روزهای ۲۹ و ۳۰ شهریورماه دانشجویان نو ورود با مراجعه به دانشکده های خود و دریافت کارت دانشجویی از خدمات آموزشی، پژوهشی، خوابگاهی و رفاهی برخورداد می شوند.

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

استقبال از دانشجویان نو ورود دانشگاه

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید