اطلاعیه ثبت نام عتبات دانشگاهیان – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران - Part 91057

تاریخ خبر: // کد خبر: 91057 // // //

اطلاعیه ثبت نام عتبات دانشگاهیان – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شبکه عتف ایران : ثبت نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از روز شنبه ۱۸ خرداد ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز خواهد شد. ثبت‌نام از متقاضیان دانشگاهی در گروه‌های اساتید، متاهلین، دختران و پسران دانشجو و کارکنان دانشگاه ها انجام می گیرد. ثبت نام این دوره به نسبت [...]
اطلاعیه ثبت نام عتبات دانشگاهیان – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شبکه عتف ایران :

ثبت نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از روز شنبه ۱۸ خرداد ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز خواهد شد. ثبت‌نام از متقاضیان دانشگاهی در گروه‌های اساتید، متاهلین، دختران و پسران دانشجو و کارکنان دانشگاه ها انجام می گیرد. ثبت نام این دوره به نسبت دوره‌های قبل زودتر انجام می‌شود و …

ثبت نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از روز شنبه ۱۸ خرداد ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز خواهد شد. ثبت‌نام از متقاضیان دانشگاهی در گروه‌های اساتید، متاهلین، دختران و پسران دانشجو و کارکنان دانشگاه ها انجام می گیرد.

خبر مهم  عضو هیأت علمی دانشگاه تهران سردبیر مجله انجمن ریاضی ایران شد

ثبت نام این دوره به نسبت دوره‌های قبل زودتر انجام می‌شود و متقاضیان تشرف به عتبات عالیات می‌توانند در بازه زمانی ده روزه نسبت به ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی اقدام نمایند.

طبق روال دوره‌های قبل با همکاری بانک ملت، وام یک و نیم میلیون تومانی برای سفرهای زمینی و وام سه میلیون تومانی برای سفرهای هوایی به زائرین دانشگاهی تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است؛ جزئیات بیشتر در خصوص ثبت نام تا اعزام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان به زودی در سایت لبیک به نشانی فوق الذکر اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین دانشگاهیان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۹۰۱۷۹۵ (داخلی ۱۷۹۵- آقای کریمی) تماس گرفته یا به دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان قزوین، واقع در ساختمان آینده پژوهی، طبقه سوم، اتاق ۳۰۳، مراجعه کنند.

خبر مهم  مراسم تکریم از مقام استاد با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید