اعضای "کمیته سرمایه" انسانی دانشگاه منصوب شدند | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران - Part 90439

تاریخ خبر: // کد خبر: 90439 // // //

اعضای “کمیته سرمایه” انسانی دانشگاه منصوب شدند

شبکه عتف ایران : به گزارش روابط عمومی، دکتر تیموری رئیس دانشگاه در ابلاغ های جداگانه ای دکتر اصغر فلاح را به عنوان رئیس کمیته، مهندس  علیرضا ذبیحی را به عنوان دبیر کمیته و دکتر منصور رضائی، دکترعلیرضا جعفری صیادی، دکتر حمید امیر نژاد  را به عنوان عضو کمیته “سرمایه انسانی” دانشگاه منصوب [...]
اعضای “کمیته سرمایه” انسانی دانشگاه منصوب شدند

شبکه عتف ایران :

به گزارش روابط عمومی، دکتر تیموری رئیس دانشگاه در ابلاغ های جداگانه ای دکتر اصغر فلاح را به عنوان رئیس کمیته، مهندس  علیرضا ذبیحی را به عنوان دبیر کمیته و دکتر منصور رضائی، دکترعلیرضا جعفری صیادی، دکتر حمید امیر نژاد  را به عنوان عضو کمیته “سرمایه انسانی” دانشگاه منصوب نمود.

در متن ابلاغ ها چنین آمده است:

نظر به تجارب، تخصص و تعهد جناب­عالی و با استناد به بند ۳ ماده الف بخشنامه ۱۳۴۷۲/۹۳/۲۰۰ مورخ ۰۷/۱۰/۹۳ معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در خصوص ساماندهی کمیته­های تخصصی مرتبط با مسایل مدیریتی و اداری، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت و وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان “رئیس کمیته”، “دبیر کمیته” و”عضو کمیته سرمایه انسانی” دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری (عضو حقوقی) منصوب می­شوید. امید است در سایه الطاف الهی و همفکری و همدلی با دیگر اعضاء کمیته در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی به خصوص اهداف دانشگاه موفق باشید. از خداوند متعال سربلندی جناب­عالی را در انجام این مسئولیت مهم آرزومندم.

روابط عمومی دانشگاه انتصاب دکتر اصغر فلاح را به عنوان رئیس کمیته، مهندس  علیرضا ذبیحی را به عنوان دبیر کمیته و دکتر منصور رضائی، دکترعلیرضا جعفری صیادی، دکتر حمید امیر نژاد  را به عنوان عضو کمیته “سرمایه انسانی” تبریک گفته و آرزوی موفقیت و سلامتی ایشان را از ایزد منان خواستار است.

خبر مهم  دومين دوره مدرسه تابستانه كسب‌وكار خواجه‌نصير برگزار مي‌شود

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید