اعضای "کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم" در دانشگاه، منصوب شدند | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران - Part 90449

تاریخ خبر: // کد خبر: 90449 // // //

اعضای “کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم” در دانشگاه، منصوب شدند

شبکه عتف ایران : به گزارش روابط عمومی، دکتر تیموری رئیس دانشگاه در ابلاغ های جداگانه ای دکتر اصغر فلاح را به عنوان رئیس کمیته، دکترحسین اورجی را به عنوان دبیر کمیته و مهندس اصغر علی بیکی، سید عزیز اسماعیلی، عبدالرحیم باقریان و سید احمد هاشمی را به عنوان عضو  کمیته سلامت اداری و [...]
اعضای “کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم” در دانشگاه، منصوب شدند

شبکه عتف ایران :

به گزارش روابط عمومی، دکتر تیموری رئیس دانشگاه در ابلاغ های جداگانه ای دکتر اصغر فلاح را به عنوان رئیس کمیته، دکترحسین اورجی را به عنوان دبیر کمیته و مهندس اصغر علی بیکی، سید عزیز اسماعیلی، عبدالرحیم باقریان و سید احمد هاشمی را به عنوان عضو  کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب نمود.

در متن ابلاغ ها چنین آمده است:

نظر به تجارب، تخصص و تعهد جناب­عالی و با استناد به بند۴ ماده الف بخشنامه ۱۳۴۷۲/۹۳/۲۰۰ مورخ ۰۷/۱۰/۹۳ معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در خصوص ساماندهی کمیته ­های تخصصی مرتبط با مسایل مدیریتی و اداری، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت و وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان “عضو کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم” دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری (عضو حقوقی) منصوب می­شوید. امید است در سایه الطاف الهی و همفکری و همدلی با دیگر اعضاء کمیته در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی به خصوص اهداف دانشگاه موفق باشید. از خداوند متعال سربلندی جناب­عالی را در انجام این مسئولیت مهم آرزومندم.

روابط عمومی دانشگاه انتصاب دکتر اصغر فلاح را به عنوان رئیس کمیته، دکترحسین اورجی را به عنوان دبیر کمیته و مهندس اصغر علی بیکی، سید عزیز اسماعیلی، عبدالرحیم باقریان و سید احمد هاشمی را به عنوان اعضای کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم را تبریک گفته و آرزوی موفقیت و سلامتی ایشان را از ایزد منان خواستار است.

خبر مهم  کارگاه جلوگیری از تخلیه تلفنی ویژه کارمندان دانشگاه برگزار شد

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

پربازدید