اعضای کمیته مدیریت عملکرد دانشگاه منصوب شدند | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران - Part 90811

تاریخ خبر: // کد خبر: 90811 // // //

اعضای کمیته مدیریت عملکرد دانشگاه منصوب شدند

شبکه عتف ایران : به گزارش روابط عمومی، دکتر تیموری رئیس دانشگاه در ابلاغ های جداگانه ای دکتر حسین اورجی  را به عنوان دبیر کمیته، دکتر سید علی حسینی یکانی و مهندس  علیرضا ذبیحی را به عنوان اعضای ” کمیته مدیریت عملکرد” دانشگاه منصوب نمود. در متن ابلاغ ها چنین آمده است: نظر به [...]
اعضای کمیته مدیریت عملکرد دانشگاه منصوب شدند

شبکه عتف ایران :

به گزارش روابط عمومی، دکتر تیموری رئیس دانشگاه در ابلاغ های جداگانه ای دکتر حسین اورجی  را به عنوان دبیر کمیته، دکتر سید علی حسینی یکانی و مهندس  علیرضا ذبیحی را به عنوان اعضای ” کمیته مدیریت عملکرد” دانشگاه منصوب نمود.

در متن ابلاغ ها چنین آمده است:

نظر به تجارب، تخصص و تعهد جناب­عالی و با استناد به بند ۵ ماده الف بخشنامه ۱۳۴۷۲/۹۳/۲۰۰ مورخ ۰۷/۱۰/۹۳ معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در خصوص ساماندهی کمیته­های تخصصی مرتبط با مسایل مدیریتی و اداری، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت و وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان عضو کمیته مدیریت عملکرددانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری (عضو حقوقی) منصوب می­شوید. امید است در سایه الطاف الهی و همفکری و همدلی با دیگر اعضاء کمیته در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی به خصوص اهداف دانشگاه موفق باشید. از خداوند متعال سربلندی جناب­عالی را در انجام این مسئولیت مهم آرزومندم.

خبر مهم  اطلاعیه شماره سه ثبت نام پذیرفته­ شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

روابط عمومی دانشگاه انتصاب دکتر اورجی را به عنوان دبیر کمیته، دکتر حسنی یکانی و مهندس  علیرضا ذبیحی را به عنوان اعضای “کمیته مدیریت عملکرد” تبریک گفته و آرزوی موفقیت و سلامتی ایشان را از ایزد منان خواستار است.

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید