افتتاح اندیشکده مطالعات زیست محیطی دریای خزر در دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 99784 // //

افتتاح اندیشکده مطالعات زیست محیطی دریای خزر در دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان

اندیشکده مطالعات زیست محیطی دریای خزر در دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان افتتاح [...]
افتتاح اندیشکده مطالعات زیست محیطی دریای خزر در دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد لاهیجان، با حضور مسئولان سازمان بسیج اساتید استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و سایر مراکز آموزش عالی استان، اندیشکده مطالعات زیست محیطی دریای خزر استان گیلان در این واحد دانشگاهی افتتاح شد.

سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی و بسیج اساتید را مجموعه ای هماهنگ و دارای اهداف مشترک دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بسیج اساتید هر دو مولود انقلاب اسلامی بوده و حیات و تدوام خود را مدیون انقلاب اسلامی و وابسته به آن می‌دانند، بنابراین با توجه اهداف مشترک با یکدیگر همکاری می کنند.

خبر مهم  ديدار رياست محترم دانشگاه با كاركنان خدوم و زحمتكش

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با بیان اینکه حل معضلات و مشکلات جامعه باید سرلوحه تمام فعالیت‌های دانشگاه و مجموعه سازمان بسیج اساتید باشد، ادامه داد: با همکاری سازمان بسیج به دنبال احصا و چاره اندیشی مشکلات پیرامون خود هستیم و در این راستا، اندیشکده مطالعات زیست محیطی خزر استان در این واحد دانشگاهی به عنوان اولین اندیشکده در سطح دانشگاه آزاد اسلامی اسلامی در گیلان تأسیس شد.

مسئول کانون بسیج اساتید استان گیلان با بیان اینکه دانشگاه باید به دنبال مدلی بر اساس دانش، برای حل مشکلات کشور باشند، افزود: سازمان بسیج اساتید با همکاری دانشگاه و بر اساس وظایف به دنبال تعریف فضایی برای دانشگاهها و جامعه است تا دانشگاه‌ها بتوانند نقش واقعی خود را که همان متولی امور دانش در کشور ایفا کنند.

خبر مهم  امروز؛ آخرین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

کیوان میرزایی با بیان اینکه دانشگاهیان برای حل مشکلات باید به میدان بیایند، ادامه داد: بار دانش برای حل مشکلات کشور باید زیاد شود و متولیان امور اقتصادی و دانشگاهیان در کنار هم نظریات و تئوری هایی را که یاد گرفته اند به صورت میدانی در جامعه به کار گیرند تا مشکلات کشور حل شود.

محمدرضا رحیمی بشر مسئول اندیشکده مطالعات زیست محیطی دریای خزر استان گیلان با بیان اینکه بیش از ۱۰ گروه علمی مختلف در اندیشکده فوق وجود دارد، ادامه داد: واحد لاهیجان با وجود مرکز تحقیقات شیلات دکتر کیوان، آزمایشگاه مختلف، اعضای هیأت علمی و دانشجویان توانمند و متخصص، توانایی تأثیرگذاری بالایی برای ارائه راهکار جهت حل مشکلات استان به ویژه در مباحث زیست محیطی را دارد و هم اکنون بیش از ۵۰ متخصص از داخل و خارج دانشگاه در اندیشکده عضو هستند.

خبر مهم  دانشگاه آزاد اسلامی قزوین / نتایج لیگ ربات های مین یاب کنترل از راه دور در نخستین روز از دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2017

انتهای پیام/

افتتاح اندیشکده مطالعات زیست محیطی دریای خزر در دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید