افتتاح اولین مرکز بین المللی علمی کاربردی البرز | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 91519 // //

افتتاح اولین مرکز بین المللی علمی کاربردی البرز

اولین مرکز بین‌المللی دانشگاه علمی کاربردی البرز مجوز جذب دانشجو دریافت کرد.  به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز؛ مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی قند کرج  همزمان با کسب رتبه برتر کشوری مجوز جذب دانشجو در عرصه بین‌المللی را دریافت کرد.  حسن کریمی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی [...]
افتتاح اولین مرکز بین المللی علمی کاربردی البرز

اولین مرکز بین‌المللی دانشگاه علمی کاربردی البرز مجوز جذب دانشجو دریافت کرد. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز؛ مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی قند کرج  همزمان با کسب رتبه برتر کشوری مجوز جذب دانشجو در عرصه بین‌المللی را دریافت کرد. 
حسن کریمی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی قند کرج ضمن خیر مقدم و تبریک این رویداد بزرگ علمی گفت: با دریافت این عنوان، افتخاراتی برای این استان و این دانشگاه کسب شد که مایه مباهات است.
 وی همچنین ضمن اعلام خبر برتر شدن این مرکز بین هزار و چند مرکز علمی کاربردی کشور ابراز  امیدواری کرد پاسخگوی این رتبه باشند و شرایط خوبی برای تحصیل دانشجویان فراهم شود. 
کریمی با بیان اینکه دانشگاه علمی کاربردی دانشگاهی مهارت محور است که با تمرکز روی فعالیتهای مهارتی سعی کرده خلأ موجود در حوزه  آموزش رشته‌های مهارتی را پر کند، به تشریح روند اقدامات انجام شده از بدو تاسیس این دانشگاه پرداخت. 
وی گفت: با توجه به آموزش‌های فنی و مهارت محور صورت گرفته در این دانشگاه،  ۹۵ درصد فارغ التحصیلان می‌توانند به راحتی وارد بازار کار شوند.
 وی ضمن اشاره به مستندات شفاهی که از دفاتر کاریابی فعال در استان البرز بدست آمده، گفت: فارغ التحصیلان دانشگاههای علمی کاربردی چندان برای کار به این مراکز مراجعه نکرده‌اند که این امر نشانگر موفقیت این دانشگاه در پرورش نیروی مهارتی آماده به کار است. 
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی قند کرج با بیان اینکه پرورش دانشجوی کارآفرین جزو ماموریت‌های مهم این دانشگاه است، اظهار داشت: تعداد کثیری از طرح‌های پژوهش محور ارائه شده در نمایشگاه هفته پژوهش  و سایر نمایشگاههای استانی و کشوری مسیر خود را در راه تعالی یافته و برخی از آنها در پارک علم و فناوری و مراکز رشد مستقر شده و برخی نیز توانستند وارد بازارهای  بین المللی از جمله غراق، افغانستان و ایتالیا شوند. 
وی همچنین از استارت آپ‌های برگزار شده در این دانشگاه خبر داد و گفت: در مجموع  اولین و پرتعدادترین استارت آپها در این مرکز انجام شد که خروجی‌های خوبی داشت و بسیاری از این ایده‌ها به مراکز رشد و بازارهای بین المللی راه یافت.

 

خبر مهم  آخرین فرصت ویرایش اطلاعات دانشجویان جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی توسط مراکز آموزشی تابعه

افتتاح اولین مرکز بین المللی علمی کاربردی البرز

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

پربازدید