امیدواریم مرکز فرهنگ و ارشاد حفظ شود | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 91565 // //

امیدواریم مرکز فرهنگ و ارشاد حفظ شود

سومین جشن فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز صبح پنجشنبه بیست و چهارم مرداد در کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده برگزار شد. در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان  دانشگاه علمی کاربردی البرز و خانواده دانش آموختگان برگزار شد، از ۶۵ فارغ‌التحصیل رشته‌های [...]
امیدواریم مرکز فرهنگ و ارشاد حفظ شود

سومین جشن فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز صبح پنجشنبه بیست و چهارم مرداد در کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان  دانشگاه علمی کاربردی البرز و خانواده دانش آموختگان برگزار شد، از ۶۵ فارغ‌التحصیل رشته‌های مختلف تقدیر به عمل آمد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی البرز ضمن تبریک به دانش آموختگان گفت: خیلی خوشحال هستم که دوستان از یک مرحله مهم از زندگی به مرحله‌ای مهم‌تر وارد شدند. 
دکتر دانش‌‌کار آراسته در ادامه با بیان این‌که شما یک مرحله از تحصیل را پشت سر گذاشته و وارد مرحله جدیدی می‌شوید. خطاب به دانش‌ آموختگان اظهار  داشت: همانطور که بارها اشاره شده نباید نام این جشن را فارغ‌التحصیلی گذاشت؛ چرا که قرار نیست شما از تحصیل فارغ شوید. دانش اندوزی و داش آموزی لحظه‌ای از زندگی انسان جدا نیست. پس جشن دانش آموختگی برازنده چنین جشنهایی است، نه فارغ التحصیلی.
 وی با بیان این‌که همیشه دغدغه‌ای در مورد مرکز فرهنگ و هنر  وجود داشته ولی بارقه امیدی هم تابیده اذعان داشت: ما امیدواریم‌ پیش از رسیدن بازه زمانی اعلام شده اتفاقات خوبی در جهت حفظ مرکز البته به شیوه‌ای متفاوت رقم بخورد.
وی افزود: ناامید نباشید. همه ما  این‌ دغدغه را داریم که قبل از موعد مقرر بتوانیم این مرکز را حفظ کنیم و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهیم داد.‌

 

خبر مهم  چهارمین کارگاه مهارت‌افزایی و توانمندسازی ویژه کارشناسان مراکز آموزش علمی کاربردی استان برگزار شد

امیدواریم مرکز فرهنگ و ارشاد حفظ شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید