شبکه عتف ایران | اولین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل در دانشگاه آزاد اسلامی قم برگزار شد | دانشگاه آزاد اسلامی قم

تاریخ خبر: // کد خبر: 83337 // // //

اولین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل در دانشگاه آزاد اسلامی قم برگزار شد | دانشگاه آزاد اسلامی قم


شبکه عتف ایران : مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت واحد قم از برگزاری اولین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل در دانشگاه آزاد اسلامی قم در این واحد دانشگاهی خبر داد. مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی قم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا،اظهار کرد : در [...]

شبکه عتف ایران :

مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت واحد قم از برگزاری اولین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل در دانشگاه آزاد اسلامی قم در این واحد دانشگاهی خبر داد.

مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی قم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا،اظهار کرد : در راستای برنامه های پژوهشی،حوزه معاونت پژوهش و فناوری با همکاری در برگزاری جلسات ایده پردازی و پرورش خلاقیت نسبت به رشد و شکوفایی و خلاقیت دانشجویان گام های موثری برداشته است .

محمد رضا بصیری افزود: پس از اجرای موفق چندین کارگاه ایده و ایده پردازی جهت دانشجویان دانشکده های علوم پایه و پزشکی و همچنین علوم انسانی و فنی مهندسی در خصوص آشنایی دانشجویان با مبانی ایده و ایده پردازی،دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه با همکاری انجمن های علمی ،اولین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل را با حضور دانشجویان صاحب ایده برگزار کرد.

وی بیان کرد : در این رویداد یک روزه ۲۰ عنوان طرح و ایده توسط دانشجویان ارائه گردید که مورد نقد و بررسی داوران قرار گرفت و در پایان جلسه طبق ارزیابی داوران طرح و ایده های برتر مشخص و مورد تشویق قرار گرفتند.

بصیری خاطر نشان کرد : چشم انداز واحدقم در سال ۹۸ ادامه این رویداد بصورت تخصصی تر و با حضور دانشجویان سطح استان می باشد .

مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی قم از برگزاری اولین استارتاپ ویکند در دانشگاه آزاد اسلامی قم در سال ۹۸ خبر داد .

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید