شبکه عتف ایران | بازدید مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه از سما استان

تاریخ خبر: // کد خبر: 71124 // //

بازدید مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه از سما استان


شبکه عتف ایران :  حجت الاسلام والمسلمین علیمراد یوسفی راد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه، از مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد کرمانشاه بازدید به عمل آوردند.   به گزارش روابط عمومی سما، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ابتدا از تجهیزات و امکانات [...]

شبکه عتف ایران :

 حجت الاسلام والمسلمین علیمراد یوسفی راد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه، از مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد کرمانشاه بازدید به عمل آوردند.
 

به گزارش روابط عمومی سما، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ابتدا از تجهیزات و امکانات مرکز سما بازدید نمود و در ادامه طی نشستی با حضور مهندس احمدی رییس مرکز سما استان، زمینه های تعامل و همکاری مشترک را مورد بررسی قرار دادند.
در این جلسه ابتدا مهندس احمدی گزارشی از دستاوردها و افتخارات علمی، فرهنگی، ورزشی و…مرکز سما استان ارائه نمود.
وی در ادامه افزود:« توجه جدی  به ارزش های اسلامی و فرهنگی در کنار برنامه های علمی و آموزشی از اولویت های مرکز آموزشی و فرهنگی سما کرمانشاه می باشد.»

 

در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین یوسفی راد امکانات و دستاوردهای مرکز آموزشی و فرهنگی سما کرمانشاه را مطلوب ارزیابی کرد.
وی بهره گیری از اساتید توانمند و آموزش مبتنی برمهارت در دانشگاه را جهت تامین نیروی بازار کار و توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی را از اولویت های مراکز آموزشی به منظور تربیت نسلی معتقد و توانمند دانست و خاطر نشان کرد:« توسعه اجتماعی و اقتصادی در سایه دین باوری و توجه به ارزش های اسلامی امکان پذیر است.»

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید