شبکه عتف ایران | بازدید معاون اداری مالی سازمان سما از مدارس و آموزشکده های سما لاهیجان و سیاهکل

تاریخ خبر: // کد خبر: 71089 // //

بازدید معاون اداری مالی سازمان سما از مدارس و آموزشکده های سما لاهیجان و سیاهکل


شبکه عتف ایران : دکتر روح ا… عسگری معاون اداری مالی سازمان سما به منظور بررسی روند کارهای معاونت سما لاهیجان و سیاهکل، از مدارس و آموزشکده های این مرکز آموزشی فرهنگی بازدید به عمل آورد.   به گزارش روابط عمومی سما، عسگری در جریان این بازدید یک روزه که پیمان حسن پور رئیس [...]

شبکه عتف ایران :

دکتر روح ا… عسگری معاون اداری مالی سازمان سما به منظور بررسی روند کارهای معاونت سما لاهیجان و سیاهکل، از مدارس و آموزشکده های این مرکز آموزشی فرهنگی بازدید به عمل آورد.
 

به گزارش روابط عمومی سما، عسگری در جریان این بازدید یک روزه که پیمان حسن پور رئیس اداره حقوقی سازمان سما نیز وی را همراهی می کرد از مدرسه سبز سما سیاهکل که تازه تاسیس شده است و همچنین از مدرسه سبز سما لاهیجان دیدن نمودند و از نزدیک در جریان مشکلات این مدارس قرار گرفتند و برای پیگیری و حل این مشکلات راهکارهایی ارائه کردند.
لازم به ذکر است در جریان این بازدید مدیران مدارس و روسای آموزشکده های سما لاهیجان و سیاهکل گزارش کاملی از امور مجموعه های تحت مدیریت شان ارائه نمودند.

 

دکتر محسن فلاح راد معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل در حاشیه این بازدید یک روزه این گونه بازدیدها را منشا خیر و برکات دانست و خاطرنشان نمود:«بهترین شیوه بیان مشکلات و انتقال آن به مسوولان سازمان همین بازدید میدانی از مدارس و آموزشکده هاست و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد تا بتوانیم با وفاق و همدلی بیشتر کارهای مراکز سما را پیش ببریم.»

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید