بدمینتون باز ارومیه ای در مسابقات بین المللی دانشجویان قهرمان شد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 86659 // // //

بدمینتون باز ارومیه ای در مسابقات بین المللی دانشجویان قهرمان شد

شبکه عتف ایران : معاون فنی مسابقات بین المللی ورزش دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: «حمید روبین» بدمینتون باز ارومیه ای با غلبه بر حریفان در این رقابت ها بر سکوی نخست جای گرفت. دکتر سلمان فرضعلی پور افزود: مسابقات رشته بدمینتون با حضور ۳۰ ورزشکار دانشجو از کشورهای عراق، لنبان، ترکیه و استان های [...]
بدمینتون باز ارومیه ای در مسابقات بین المللی دانشجویان قهرمان شد

شبکه عتف ایران :

معاون فنی مسابقات بین المللی ورزش دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: «حمید روبین» بدمینتون باز ارومیه ای با غلبه بر حریفان در این رقابت ها بر سکوی نخست جای گرفت.

دکتر سلمان فرضعلی پور افزود: مسابقات رشته بدمینتون با حضور ۳۰ ورزشکار دانشجو از کشورهای عراق، لنبان، ترکیه و استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در قالب ۶ تیم برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه این رقابت ها در بخش انفرادی، ۲ نفره و تیمی به انجام رسید، بیان کرد: در بخش انفرادی «مهیار میرزایی» از دانشگاه تبریز دوم شد و «سجاد ارجمندی و ادریس هاکان» به ترتیب از دانشگاه ارومیه و دانشگاه «یوزاینجی ییل» وان به مقام سوم مشترک رسیدند.
وی ادامه داد: در بخش رقابت های ۲ نفره « حمید روبین و علیرضا هادی قزوینی» از دانشگاه ارومیه اول شدند، «مهیار میرزایی و وحید صادقی» از دانشگاه تبریز به مقام دوم رسیدند و «ادریس هاکان و فورکان کوچوک اوغلی» از دانشگاه «یوزاینجی ییل» وان ترکیه به مقام سوم رسیدند. 
معاون فنی مسابقات بین المللی ورزش دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: در بخش تیمی این مسابقات تیم دانشگاه ارومیه بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های دانشگاه «یوزاینجی ییل» وان و «آتاتورک» ارزروم هر ۲ از کشور ترکیه به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم رقابت های بدمینتون قرار گرفتند. 
نخستین دوره مسابقات بین المللی دانشجویی با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی، سرپرست و عوامل اجرایی تا ۹ اردیبهشت سال جاری سایت نازلوی دانشگاه ارومیه در حال پیگیری است.
تیم هایی از دانشگاه های ترکیه شامل آتاتورک ارزروم، تکنیک ارزروم و «یوزونجی ایل» وان، صلاح الدین عراق، بیروت لبنان، دانشگاه تبریز، دانشگاه آذرآبادگان ارومیه، دانشگاه ارومیه و علوم پزشکی ارومیه در این رقابت ها حضور دارد.
دور رفت مسابقات بین المللی ورزش دانشجویی آبان سال گذشته به میزبانی شهر «وان» ترکیه در چهار رشته فوتسال، والیبال، بدمینتون و تنیس روی میز برگزار شده بود. 

خبر مهم  تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تهران و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منعقد شد

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید