به میزبانی استان یزد در حال برگزاری است؛ | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 134149 // //

به میزبانی استان یزد در حال برگزاری است؛

اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام [...]
به میزبانی استان یزد در حال برگزاری است؛

.

.

اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور امروز به میزبانی دانشگاه پیام نور استان یزد در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه پیام نور استان یزد گفت:مسابقات ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور سراسر کشور برای نخستین بار به صورت الکترونیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر محمدحسین مهدوی نژاد با عنوان اینکه این جشنواره به میزبانی استان یزد با وجود بیماری کرونا به بهترین شکل برگزار شد، افزود: ین جشنواره کشوری هرسال با هدف اعتلای دانش و ایمان، تقویت اخلاق و بصیرت دینی دانشجویان، زمینه سازی انس و الفت آنان با قرآن کریم و سیره معصومین(ع) و تدبر و عمل به آن آموزه ها برگزار می شود.

خبر مهم  با رعایت پروتکل های بهداشتی

در این جشنواره قریب به ۵ هزار دانشجو از دانشگاه های پیام نور سراسر کشور ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۶۵ درصد را خواهران و ۳۵ درصد را برادران تشکیل داده اند.

در این بین استان اصفهان با ۸۹۹ نفر شرکت کننده رتبه اول و استان یزد نیز با ۲۷۶ نفر شرکت کننده رتبه پنجم میزان شرکت کنندگان را دارا هستند.

این دوره ؛ در شش بخش آوایی، معارفی، پژوهشی، ادبی، هنری و فناوری، مسابقات در رشته های مختلفی مانند قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، حفظ بیست جزء، حفظ کل قرآن کریم، دعا، مناجات خوانی، مقاله نویسی و تلخیص کتاب، تولید نرم افزار و تولید اپلیکیشن، خوشنویسی، نقاشی، عکاسی، تذهیب، معرق، منبت، فیلم کوتاه، طراحی پوستر،شعر، داستان نویسی و نمایشنامه نویسی برگزار شد.

خبر مهم  انتصاب سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان فارس و رئیس دبیرخانه منطقه 7 دانشگاه پیام نور

به میزبانی استان یزد در حال برگزاری است؛

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.