تشکیل کارگروه مشورتی مجلس در دانشگاه جامع علمی کاربردی یک امر لازم است | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 134139 // //

تشکیل کارگروه مشورتی مجلس در دانشگاه جامع علمی کاربردی یک امر لازم است

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی اصفهان، دکتر بهزاد رضائی رئیس واحد استانی اصفهان با عباس مقتدایی نماینده مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد. رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی اصفهان در این دیدار با اشاره بر ضرورت پرداختن به مراکز مهارت [...]
تشکیل کارگروه مشورتی مجلس در دانشگاه جامع علمی کاربردی یک امر لازم است

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی اصفهان، دکتر بهزاد رضائی رئیس واحد استانی اصفهان با عباس مقتدایی نماینده مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی اصفهان در این دیدار با اشاره بر ضرورت پرداختن به مراکز مهارت محور و ایجاد پایلوت برای حرکت جامعه به سوی تولید و اقتصاد سالم و اهمیت ارتقاء مراکز علمی کاربردی در سطح کلان گفت:  هدف مهم این دانشگاه تلاش در زمینه تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد در راستای افزایش و رونق فعالیت های اقتصادی و تولیدی است .

خبر مهم  زمان ثبت نام پذیرش در دوره‌های کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته) مهرماه سال ۹۹ دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

وی خاطر نشان کرد: باید این بینش و نگرش در میان نمایندگان مجلس ایجاد شود که جایگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی در چه سطحی است و اهمیت علم و عمل در کنار هم در بحث آموزش بیش از پیش تبیین شود.

در ادامه این دیدار نماینده مردم استان اصفهان در مجحلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: در دوره مجلس نهم، برنامه سند ملی مهارت در کمیسیون آموزش تدوین شد اما تا به حال به مقام عمل نرسیده است. لذا لازم است مراکز استان اصفهان به عنوان یک کارگروه مشورتی در کنار نمایندگان مجلس ایفای نقش کنند و به عنوان یک اتاق فکر مجلس عمل کنند و طرح های خود را در زمینه های مختلف به صورت یک برنامه به نمایندگان ارائه داده تا بتوان از ظرفیت و تمامی امکانات بهره گیری لازم بشود و من نیز از تمام توان نمایندگی خود در این مسیر استفاده خواهم کرد. چون اعتقاد داریم که رسیدن به قله پیشرفت از مسیر و جاده آموزشهای مهارتی و نهادینه کردن فرهنگ مهارت می گذرد و ضرورت توجه به این حوزه از اولویت‌هاست.

خبر مهم  دومین کارگاه­ آموزش پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر ( طرح پیام ) ویژه دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران برگزار شد

گفتنی است در پایان این جلسه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد استانی اصفهان نیز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی و جهش تولید، بر اهمیت رجوع به مشاغل مهارتی و سوق دادن نسل جوان به سوی یک بازار آگاه، شناور وپویا تاکید کرد.

تشکیل کارگروه مشورتی مجلس در دانشگاه جامع علمی کاربردی یک امر لازم است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.