توسط هیات مجازی سما برگزار شد؛ مراسم سوگواری یاس کبود | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 133972 // //

توسط هیات مجازی سما برگزار شد؛ مراسم سوگواری یاس کبود

مراسم سوگواری یاس کبود به همت معاونت فرهنگی، هنری و تربیت بدنی سازمان و توسط معاونت سما یزد به صورت مجازی برگزار شد. [...]
توسط هیات مجازی سما برگزار شد؛ مراسم سوگواری یاس کبود
مراسم سوگواری یاس کبود به همت معاونت فرهنگی، هنری و تربیت بدنی سازمان و توسط معاونت سما یزد به صورت مجازی برگزار شد.
خیر مقدم دکتر رحیمی معاون سما یزد آغازگر این مراسم بود و در ادامه دکتر بطحائی معاون آموزش های عمومی و مهارتی و رئیس سازمان سما، با تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری و شهادت بانوی دوعالم حضرت زهرا(س)، ایشان را الگویی تمام عیار نه تنها برای شیعیان بلکه برای همه ی بشریت دانست و افزود:«هر قدر که از فضائل این بانوی بزرگ اسلام در محافل و مجالس مان بگوییم، بازهم کم است. بی شک یکی از مصادیق یوم الحسره در روز محشر غفلت بندگان از همین میراث و ثروت های ائمه اطهار است که در دنیا مورد مهجوریت قرار گرفته اند.»
 
 
ریاست سازمان سما دوران خردسالی، کودکی و نوجوانی آن بانوی بزرگوار را همزمان با سخت ترین سال های رسالت و نبوت پدر گرامی شان و دوران بعد از ازدواج شان نیز با شدائد و جهلی برشمرد که دشمنان اسلام بر این خاندان محترم تحمیل کردند.
 
وی افزود: دوران زندگی سخت اما پربرکت حضرت صدیقه ی طاهره سراسر از مکارم و آموزه هایی است که ما در این دوران پرخطر بسیار به آن محتاجیم.
 
در خاتمه این مراسم، حجت السلام و المسلمین معتمدی معاون فرهنگی، هنری و تربیت بدنی سازمان با اشاره به فضای معنوی این مراسم، قرائت دعا را به سبب بارانی شدن چشم ها و زهرایی شدن دل ها، موثر دانست و سخنان خود را منو به نور دعا کرد.
 
مداحی توسط ذاکر اهل بیت، اجرای سرود توسط دانش آموزان سما یزد، قرائت دلنوشته توسط مربی پرورشی دبستان دخترانه سما و… از دیگر بخش های مراسم معنوی امروز بود.
 
 

خبر مهم  حجت الاسلام والمسلمین معتمدی : هر انسانی موظف به حفظ کرامت ذاتی است

توسط هیات مجازی سما برگزار شد؛ مراسم سوگواری یاس کبود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.