توسعه کارآفرینی در دستان  دانشگاه علمی کاربردی | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 91521 // //

توسعه کارآفرینی در دستان  دانشگاه علمی کاربردی

مدیر کل اداره حمایت از فعالیت های پژوهش و فناوری دانشگاه علمی کاربردی کشور  گفت: دانشگاه علمیکاربردی ظرفیت های متاسبی برای حمایت و توسعه کارآفرینی دارد. [...]
توسعه کارآفرینی در دستان  دانشگاه علمی کاربردی

مدیر کل اداره حمایت از فعالیت های پژوهش و فناوری دانشگاه علمی کاربردی کشور گفت: دانشگاه علمیکاربردی ظرفیت های متاسبی برای حمایت و توسعه کارآفرینی دارد.

 

موسی زاده، در کارگاه نحوه برگزاری رویداد شتاب اظهار کرد:‌ استان اصفهان از لحاظ اکوسیستم های نوآوری و کارآفرینی کامل است چراکه در استان اصفهان ۲۰ مرکز رشد و ۵۷ دانشگاه فعال هستند و بیش از ۵۰هزار دانشجو در این استان تحصیل میکنند.

 

وی ادامه داد: علاوه بر مراکز رشد، شهرک علمی تحقیقاتی در استان اصفهان سال هاست در حال فعالیت است.

 

مدیر کل اداره حمایت از فعالیت های پژوهش و فناوری دانشگاه علمی کاربردی کشوربا اشاره به ظرفیت های دانشگاه علمی کاربردی در حمایت و توسعه کارآفرینی، گفت: دانشگاه علمی کاربردی با سرمایه گذاری بر طرح های کارآفرینی میتواند میتواند موجب توسعه کارآفرینی شود از طرفی دانشگاه علمی کاربردی به دلیل تخصصی بودن و مهم تر از به دلیل اینکه میتواند نیاز های خود را با تولیداتش رفع کند، پتانسیل های خوبی برای توسعه کارآفرینی دارد.

خبر مهم  ویژه برنامه های روز دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

 

موسی زاد افزود: شرکت های استارت آپ تیم هایی هستند که مشکلات گذشته را به زبا دیگر حل خواهند کرد و در نظر داریم در سال جاری ۷۰ استارتاپ برگزار برگزار کنیم.

توسعه کارآفرینی در دستان  دانشگاه علمی کاربردی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید