شبکه عتف ایران | تیم رباتیک آموزشکده سما کن، فنی‌ترین تیم مسابقات بین‌المللی رباتیک نوشیروانی بابل شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 88812 // //

تیم رباتیک آموزشکده سما کن، فنی‌ترین تیم مسابقات بین‌المللی رباتیک نوشیروانی بابل شد


شبکه عتف ایران : تیم رباتیک آموزشکده سما کن در لیگ جنگجو پس از هفت رقابت فشرده و حرفه‌ای با رقبای خود، موفق به کسب رتبه سوم شد.   به گزارش روابط عمومی سما، ربات آموزشکده سما کن به دلیل داشتن استانداردهای حرفه‌ای و فنی و ویژگی‌های منحصربه‌فرد با نظر هیئت‌داوران در بین ۳۴ [...]

شبکه عتف ایران :

تیم رباتیک آموزشکده سما کن در لیگ جنگجو پس از هفت رقابت فشرده و حرفه‌ای با رقبای خود، موفق به کسب رتبه سوم شد.
 

به گزارش روابط عمومی سما، ربات آموزشکده سما کن به دلیل داشتن استانداردهای حرفه‌ای و فنی و ویژگی‌های منحصربه‌فرد با نظر هیئت‌داوران در بین ۳۴ ربات شرکت‌کننده در لیگ جنگجو، حائز مقام ویژه فنی‌ترین تیم(Technical team) شد.

 

تیم رباتیک آموزشکده سما کن در دو سال اخیر موفق به کسب عناوین مهمی از جمله مقام اول مسابقات بین‌المللی ایران اپن در لیگ ربات‌های مین‌یاب هوشمند، مقام اول مسابقات بین‌المللی بارمان کاپ، مقام اول مسابقات بین‌المللی ربات‌های جنگجوی کرمان در اوزان ۳۰ و ۶۰ کیلوگرم در سالهای ۹۶ و ۹۷، مقام چهارم مسابقات بین‌المللی ایران اپن در لیگ فوق تخصصی ربات‌های صنعتی و … شده است.

 

چهاردهمین دوره مسابقات بین‌المللی رباتیک نوشیروانی بابل از ۸ الی ۱۰ اردیبهشت‌ماه امسال برگزار شد.در این مسابقات ۳۰۰ تیم داخلی و خارجی با ۷۰۰ نفر شرکت‌کننده به منظور رقابت در ۱۶ لیگ دانش‌آموزی و دانشجویی شرکت داشتند.
 

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید