جام قهرمانی جشنواره بازی های بومی محلی به اراک رفت | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 91442 // //

جام قهرمانی جشنواره بازی های بومی محلی به اراک رفت

در جشنواره بازی های بومی محلی از برنامه های جنبی پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی با کسب چهار نشان رنگارنگ جام قهرمانی را از آن خود کرد. [...]
جام قهرمانی جشنواره بازی های بومی محلی به اراک رفت

به گزارش ستاد خبری پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در شهرکرد؛ در این جشنواره ورزشکاران در مسابقات هفت سنگ، لی لی، دال پلان، دوز فیزیکی، حمل پوشال و طناب کشی به مصاف رقیبان رفتند و در پایان استان مرکزی با چهار نشان رنگارنگ به عنوان قهرمان این رقابت ها شناخته شد.

به گفته کوشکی، سرپرست تیم اعزامی از استان مرکزی، آقایان وحید فرهادی در رشته هفت سنگ و امیر حسین لعل بار در رشته طناب کشی عناوین نخست را کسب کرده و به نشان طلا دست یافتند و امیر حسین شجاعی پور، بنیامین درویش نژاد و ایمان یزداندوست در دوز فیزیکی  ومحمد رفیعی و  سجاد خوانساری در دال پلان نشان های نقره را از آن خود کردند.

کوشکی افزود: تیم اعزامی اراک، اعزامی به پنجمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی درمجموع یازده نشان رنگارنگ دست یافت.

وی هدف از حضور این تیم در رقابت ها را تقویت همدلی دانشجویان خواند و افزود: دراین دوره از رقابت ها دانشجویان با نقاط قوت و ضعف خود بیشتر آشنا شدند و این فرصتی است برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت مهارت های دانشجویان.

#علمی_شو_کاربردی_شو

#المپیاد_بر_بام_ایران

جام قهرمانی جشنواره بازی های بومی محلی به اراک رفت

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر مهم  گزارش تصویری از نشست معاونت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با روسا، معاونین علمی و کارشناسان حوزه آموزشی واحدهای استانی منطقه ۲

آخرین اخبار

پربازدید