جشنواره تقدیر از پژوهشگران برگزیده سمایی استان ها و مدارس سما برتر در ارزیابی پژوهشی، برگزار می شود | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 133216 // //

جشنواره تقدیر از پژوهشگران برگزیده سمایی استان ها و مدارس سما برتر در ارزیابی پژوهشی، برگزار می شود

جشنواره تقدیر از پژوهشگران برتر استان ها و مدارس سمایی برتر در ارزیابی پژوهشی به صورت مجازی و با حضور ریاست سازمان سما، برگزار می شود. [...]
جشنواره تقدیر از پژوهشگران برگزیده سمایی استان ها و  مدارس سما برتر در ارزیابی پژوهشی، برگزار می شود
جشنواره تقدیر از پژوهشگران برتر استان ها و مدارس سمایی برتر در ارزیابی پژوهشی به صورت مجازی و با حضور ریاست سازمان سما، برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی سما، دکتر عباسی مشاور ریاست و سرپرست امور پژوهش و نوآوری های آموزشی و پرورشی با اعلام خبر برگزاری این  این مراسم، خاطر نشان کرد: این جشنواره در دو بخش تقدیر از "مدارس" و "پژوهشگران" منتخب، برگزار خواهد شد که در بخش مدارس از "مدیر" و "رابط پژوهشی" و در بخش پژوهشگران از "دانش آموز" و "همکاران مدارس" تقدیر خواهد شد.
سخنرانی ریاست سازمان، گزارش از چگونگی انتخاب برگزیدگان، اجرای سرود دانش آموزی، پخش کلیپ معرفی برگزیدگان و تقدیر از نمایندگان برگزیدگان، پخش کلیپ فعالیت های پژوهشی مدارس برتر و برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع پژوهش مدرسه ای بخش های این جشنواره از سوی دکتر عباسی عنوان شد.
گفتنی است این جشنواره در روز چهارشنبه مورخ ۲۴ دی ماه سال جاری به صورت آنلاین و با حضور معاونان، مشاوران و برخی از مدیران حوزه ستادی و همراهی مجازی دبیران شوراهای نظارت و هماهنگی سما استان ها و برگزیدگان، برگزار خواهد شد.

خبر مهم  ضرورت ارتباط دانشگاه با صنعت/مدرسه کیف وکفش تبریز اشتغال محور است

 

جشنواره تقدیر از پژوهشگران برگزیده سمایی استان ها و مدارس سما برتر در ارزیابی پژوهشی، برگزار می شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.