اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران |جلسه شورای جذب و پذیرش مرکز رشد با بررسی ایده محوری بسته‌های آموزشی آسان کشت برگزار شد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 90695 // // //

جلسه شورای جذب و پذیرش مرکز رشد با بررسی ایده محوری بسته‌های آموزشی آسان کشت برگزار شد

شبکه عتف ایران : به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از مرکز رشد، صد و یازدهمین جلسه شورای جذب و پذیرش مرکز رشد با بررسی ایده محوری بسته‌های آموزشی آسان کشت برگزار شد. طی این جلسه مصاحبه با فاطمه یحیی زاده ساروی متقاضی استقرار در دوره پیش رشد با ایده محوری بسته‌های [...]
جلسه شورای جذب و پذیرش مرکز رشد با بررسی ایده محوری بسته‌های آموزشی آسان کشت برگزار شد

شبکه عتف ایران :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از مرکز رشد، صد و یازدهمین جلسه شورای جذب و پذیرش مرکز رشد با بررسی ایده محوری بسته‌های آموزشی آسان کشت برگزار شد.

طی این جلسه مصاحبه با فاطمه یحیی زاده ساروی متقاضی استقرار در دوره پیش رشد با ایده محوری بسته‌های آموزشی آسان کشت صورت پذیرفت که ایشان موفق به کسب آرای موافق داوران برای جذب و استقرار در دوره رشد مقدماتی مرکز شدند.

گفتنی است، این بسته‌های آموزشی شرایطی را فراهم می‌نماید تا با وسایل ساده به افراد علاقه‌مند و همچنین دانش آموزان که درس کشت بافت را به‌صورت صرفاً تئوری یاد می‌گیرند، کمک کند عملیات کشت بافت را در کلاس درس یا حتی در منزل نیز انجام دهند و نه‌تنها از آن لذت ببرند بلکه بتوانند باپشتکار خود درآمد هم‌کسب نمایند.

خبر مهم  بازدید مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از دانشگاه

شایان‌ذکر است؛ اعضای شورای پذیرش این ایده محوری متشکل از میرشفیعی، مهربان، دهستانی، انصاری، متولی و اسدی بوده است.

image_pdfimage_print

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید