حجت الاسلام سیدمحمود نبوی در نشست رؤسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور مازندران: | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 94428 // //

حجت الاسلام سیدمحمود نبوی در نشست رؤسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور مازندران:

اخلاق حسنه و نیکو؛ عامل موثری در جذب دانشجویان [...]
حجت الاسلام سیدمحمود نبوی در نشست رؤسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور مازندران:

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، نشست رؤسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور استان مازندران با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود نبوی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور سازمان مرکزی در ستاد استان مازندران برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود نبوی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: هم اکنون مطالبه اصلی رهبری معظم، بسط اخلاق و معنویت در جامعه است و باید دانشگاهیان پیام نور این مطالبه را جدی بگیرند.

وی با بیان اینکه انسانها نیازمند طهارت جسم و روح هستند، افزود: در راستای معنویت و تعالی‌بخشی، خودسازی و خودباوری نسل جدید به‌ویژه دانشجویان می‌بایستی با برنامه‌ریزی و تدابیر، گام‌های عملی برداشت.

خبر مهم  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها:

 وی از رؤسای مراکز و واحدها و مدیران خواست که در محیط کاری با اخلاق حسنه و رفتار نیکو با دانشجویان و مراجعه‌کنندگان رفتار کنند که این امر در راستای جذب دانشجویان مفید مؤثر خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین نبوی خواستار تشویق همکاران پرکار و با اخلاق در مراکز و واحدها و محیط دانشگاه شد. 

وی داشتن اخلاق خوب و تواضع و حجب و حیا را از ویژگی‌های اخلاق مدیران در دانشگاه عنوان کرد.     
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمود شیخ الاسلامی با اشاره به راه اندازی سامانه های الکترونیک دانشگاه افزود: مراحل ترفیع اعضای هیات علمی از آبان ماه در سامانه قابل رصد است و اعضای هیات علمی در بخش پیشخوان خدمت عضو می‌توانند مراحل گام‌به‌گام ترفیع را رؤیت کنند.

خبر مهم  دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور البرز خبر داد:

حجت الاسلام سیدمحمود نبوی در نشست رؤسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور مازندران:

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید