حجت السلام و المسلمین معتمدی: ولایت پذیری حضرت زهرا (س) مهمترین خصیصه ایشان است | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 134168 // //

حجت السلام و المسلمین معتمدی: ولایت پذیری حضرت زهرا (س) مهمترین خصیصه ایشان است

مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت دهه مبارک فجر به همت معاون فرهنگی، هنری و تربیت بدنی سازمان و با اجرای شایسته سما رشت، به صورت مجازی برگزار شد. [...]
حجت السلام و المسلمین معتمدی: ولایت پذیری حضرت زهرا (س) مهمترین خصیصه ایشان است
مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت دهه مبارک فجر به همت معاون فرهنگی، هنری و تربیت بدنی سازمان و با اجرای شایسته سما رشت، به صورت مجازی برگزار شد.
در این مراسم دکتر شفیعی معاون دانشگاه و رئیس سما واحد رشت، ولادت حضرت زهرا (س) و یوم الله دهه ی مبارک فجر را تبریک گفت.
سپس دکتر افشون مدیرکل حوزه ریاست سازمان سما ضمن مهم دانستن گرامیداشت ایام الله دهه فجر به توصیف ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) پرداخت.
بیان زندگی نامه حضرت فاطمه (س) توسط دانش آموز دبستان سما سیاهکل، قرائت شعر و اجرای سرود و دکلمه در وصف حضرت زهرا(س)  و سرود ای ایران توسط دانش آموزان سما رشت و سیاهکل از دیگر برنامه های این مراسم بود.
سپس حجت الاسلام معتمدی با بیان ویژگی های شخصیتی حضرت زهرا (س) در زندگی فردی و اجتماعی شان، خاطر نشان کرد: وجود حضرت زهرا (س) آنقدر پر برکت می باشد که پیامبر گرامی اسلام ایشان را اسوه حسنه میدانستند.
معاون فرهنگی، هنری و تربیت بدنی سما، مسئولیت اجتماعی هر فرد را نسبت به جامعه مهم دانسته و ولایت پذیری حضرت زهرا را مهمترین خصیصه ایشان برشمرد.
تبیین پایه های نهضت انقلاب اسلامی و بنیان نهادن آن بر پایه الگوهای ائمه اطهار توسط امام خمینی(ره) از دیگر موضوعاتی بود که حجت السلام و المسلمین معتمدی به آن اشاره کرد.
وی در خاتمه از دکتر شفیعی و همکاران فرهنگی سما رشت از برگزاری این جشن مجازی و مشارکت فعالانه شهرهای مختلف استان گیلان قدردانی کرد.

خبر مهم  کارت شرکت در صدو سي و پنجمين دوره آزمون زبان انگليسي پيشرفته TOLIMO:E-A 2019

حجت السلام و المسلمین معتمدی: ولایت پذیری حضرت زهرا (س) مهمترین خصیصه ایشان است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.