حضور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی روز قدس – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران - Part 90586

تاریخ خبر: // کد خبر: 90586 // // //

حضور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی روز قدس – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شبکه عتف ایران : جامعه دانشگاهی اعم از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه همگام با سایر اقشار کشور در راهپیمایی پرشکوه روز قدس حضوری فعال داشتند. رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) طی مصاحبه ای در این راهپیمایی بیان داشت: با شرکت در راهپیمایی روز قدس صدای مردم مظلوم فلسطین و پیام [...]
حضور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی روز قدس – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شبکه عتف ایران :

جامعه دانشگاهی اعم از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه همگام با سایر اقشار کشور در راهپیمایی پرشکوه روز قدس حضوری فعال داشتند. رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) طی مصاحبه ای در این راهپیمایی بیان داشت: با شرکت در راهپیمایی روز قدس صدای مردم مظلوم فلسطین و پیام انتفاضه را به گوش …

جامعه دانشگاهی اعم از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه همگام با سایر اقشار کشور در راهپیمایی پرشکوه روز قدس حضوری فعال داشتند.

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) طی مصاحبه ای در این راهپیمایی بیان داشت: با شرکت در راهپیمایی روز قدس صدای مردم مظلوم فلسطین و پیام انتفاضه را به گوش مردم دنیا می‌رسانیم.

خبر مهم  خبرنامه الکترونیکی شماره ۳۵- تیرماه ۹۷

سیدابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه در مسیر راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: امروز روز قدس ۴۰ ساله شد اگر ۸۰ ساله هم شود از قدس و انتفاضه حمایت خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه زنان، کودکان و جوانان در فلسطین زیر گلوله صهیونیست به شهادت می‌رسند، ادامه داد: فلسطین تنها موضوعی اسلامی نیست بلکه یک موضوع انسانی است و وظیفه هر مسلمان و انسانی است که از این مردم حمایت کنند.

نائینی اضافه کرد: مردم فلسطین سالیان سال است که تحت ستم اسرائیل قرار دارند و وظیفه اخلاقی و دینی هر فردی در جهان است که در این روز فریاد خود را بر سر استکبار و ظلم سر دهد.

خبر مهم  «ناردون2» ویژه برنامه شب یلدا به صحنه رفت

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) عنوان کرد: امام راحل روز قدس را پایه‌گذاری کردند و ما هرساله با شرکت در این راهپیمایی صدای مردم مظلوم فلسطین را به گوش مردم دنیا می‌رسانیم.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید