حضور دانشجويان مهمان عراقي در دانشگاه جهت گذراندن دوره كوتاه مدت آموزشي | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 62859 // // //

حضور دانشجويان مهمان عراقي در دانشگاه جهت گذراندن دوره كوتاه مدت آموزشي

به گزارش روابط عمومي، هيئت عراقي متشكل از يك استاد و دو دانشجوي عراقي دانشگاه بغداد جهت گذراندن دوره فرصت مطالعاتي كوتاه مدت در آزمايشگاه بيوشيمي در دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل حضور يافته و شروع به فعاليت [...]
حضور دانشجويان مهمان عراقي در دانشگاه  جهت گذراندن دوره كوتاه مدت آموزشي

به گزارش روابط عمومي، هيئت عراقي متشكل از يك استاد و دو دانشجوي عراقي دانشگاه بغداد جهت گذراندن دوره فرصت مطالعاتي كوتاه مدت در آزمايشگاه بيوشيمي در دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل حضور يافته و شروع به فعاليت نمودند.

دكتر خالد الكنع استاد دانشگاه بغداد به همراه دو دانشجوي خود ضمن ديدار با رياست دفتر همكاري هاي علمي و بين المللي دانشگاه، به بازديد از مراكز و آزمايشگاه ها پرداخت و برنامه كاري آموزشي خود را با اساتيد سرپرست در اين دانشگاه بررسي نمود.

هيئت مذكور ضمن آشنايي و بازديد كامل از امكانات و تجهيزات آزمايشگاه بيوشيمي دانشگاه، رضايت خود را جهت ادامه همكاري هاي پژوهشي در آينده اي نزديك اعلام نمودند.

شايان ذكر است در هفته هاي آتي دو تن ديگر از اساتيد دانشگاه بغداد به اين هيئت اضافه خواهند شد.

رئيس دفتر همكاري هاي علمي و بين المللي با بيان اينكه حضور دانشجويان خارجي در دانشگاه‌هاي ايران باعث توسعه تعاملات بين‌المللي دانشگاه‌ها مي‌شود گفت: در برنامه‌ريزي‌هاي وزارت علوم،  تحقيقات و فناوري كشور‌هاي هدف براي جذب دانشجو، كشور‌هايي هستند كه همسويي فرهنگي بيشتري با كشور ما دارند.

البته مهمترين هدف دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل، ارتقاي جايگاه بين المللي آن است كه در همين راستا دفتر همكاري هاي علمي و بين المللي در تلاش است تا از طريق گسترش همكاري‌هاي آموزشي بين المللي، تقويت فعاليت‌هاي پژوهشي و فناوري در سطح بين المللي و بهينه سازي زيرساخت‌ها و فرآيند‌هاي همكاري بين المللي به اين مهم دست يابد كه تحقق اين مهم با همكاري همه بخش‌هاي دانشگاه امكان پذير خواهد بود

.

 


جهت مشاهده خبر در مرجع لطفا
اینجا کلیک کنید.
خبر مهم  رئیس دانشگاه بعنوان عضو کارگروه تخصصی علوم دامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد

آخرین اخبار

پربازدید