اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران |حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان در جمع کارکنان و دانش آموزان مدارس سما | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 88840 // //

حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان در جمع کارکنان و دانش آموزان مدارس سما

شبکه عتف ایران : دکتر محمدرضا محمدزاده رهنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان به همراه معاون آموزشی و مسئول حراست دانشگاه از مدارس ابتدایی و متوسطه سما بازدید کردند و در جمع کارکنان و دانش آموزان حضور پیدا کردند.   به گزارش روابط عمومی سما، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از حضور در جمع [...]
حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان در جمع کارکنان و دانش آموزان مدارس سما

شبکه عتف ایران :

دکتر محمدرضا محمدزاده رهنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان به همراه معاون آموزشی و مسئول حراست دانشگاه از مدارس ابتدایی و متوسطه سما بازدید کردند و در جمع کارکنان و دانش آموزان حضور پیدا کردند.

 

به گزارش روابط عمومی سما، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از حضور در جمع کارکنان شیروان به  قدردانی از تلاش های خالصانه آنان برای تربیت و تعالی دانش آموزان شهر پرداخت .
در این بازدید هریک از مدیران مدارس گزارشی از افتخارات و مهمترین فعالیت های صورت گرفته در واحد را اعلام کردند. هم چنین نماینده های معلمان در هر مدرسه از زحمات و حمایت های بی دریغ آقای نجف زاده رئیس سما شیروان در امور مدارس و همچنین اقدامات ایشان جهت ایجاد محیط کاری بی استرس و آرام قدردانی کردند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از بازدید از مدارس و ابراز رضایت از نحوه برگزاری امور مربوطه، در جمع دانش آموزان دبستان دخترانه سما، اعلام کرد:« امیدوارم شما دانش آموزان مدارس سما آینده ای روشن داشته باشید و جزء ستارگان این شهر باشید.»

 

خبر مهم  نایب قهرمانی تیم واحد قزوین در مسابقات ملی دانشجویی موسسه بتن آمریکا

 

                                                                 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید