حمایت از تجاری‌سازی محصولات فناوری با تأسیس صندوق پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 91511 // //

حمایت از تجاری‌سازی محصولات فناوری با تأسیس صندوق پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از تأسیس صندوق پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: مأموریت این صندوق حمایت از تجاری‌سازی محصولات فناوری [...]
حمایت از تجاری‌سازی محصولات فناوری با تأسیس صندوق پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد نجف‌آباد، دکتر امیررضا نقش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در نشست شورای راهبردی مدیران مراکز تحقیقاتی این واحد، با اشاره به تغییر و تحولات ساختاری و تبدیل معاونت ها به معاونت های موضوعی در دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: هر راهبردی نیاز به بررسی و تحلیل وضع موجود دارد تا با شناخت آسیب‌ها و چالش‌های آن، راهکار مناسب اتخاذ شود. اتخاذ راهبرد مناسب نیازمند طراحی شرایط مطلوب براساس شرایط موجود است.

دکتر نقش با اشاره به تغییر استراتژی و رویکرد در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این تحول مورد تاکید مدیران دانشگاه است و تمامی شئونات دانشگاه آزاد اسلامی را در بر می گیرد. تحقق این امر نیازمند یک مهندسی مجدد و اساسی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور است.

خبر مهم  چابک‌سازی تشکیلات و روش‌ها در طرح ناحیه‌بندی دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با اشاره به لزوم ایجاد رویکرد تحولی در سازمان‌ها، اظهار داشت: تغییر و تحول یکی از مهمترین استراتژی‌هایی است که باید مورد توجه جدی هر سازمانی قرار گیرد و سازمان ها باید در اندیشه تغییر و تحول به سمت بهبود کیفیت و بهره‌وری باشند. هر تحولی باید ابتدا با ترمیم ساختارها آغاز شود.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با دارا بودن ۱۰ دانشکده و ۱۲ مرکز تحقیقاتی فعال، زمینه مناسبی جهت انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی را داراست و حمایت همه‌جانبه از این مراکز، در دستور کار واحد نجف‌آباد قرار دارد.

خبر مهم  خبرنامه شماره 68 مورخ 10 خرداد سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام/

حمایت از تجاری‌سازی محصولات فناوری با تأسیس صندوق پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید