اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران |خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش تکذیب شد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 90980 // //

خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش تکذیب شد

شبکه عتف ایران : معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش را تکذیب کرد در حالیکه درباره خبر ارائه استعفای وزیر سخنی به میان نیاورد. شعار سال: معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خبر پذیرش استعفای [...]
خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش تکذیب شد

شبکه عتف ایران :

معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش را تکذیب کرد در حالیکه درباره خبر ارائه استعفای وزیر سخنی به میان نیاورد.

شعار سال: معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش را تکذیب کرد در حالیکه درباره خبر ارائه استعفای وزیر سخنی به میان نیاورد.

در حالیکه مرکز هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش به صورت رسمی تا این لحظه و پس از گمانه زنی‌های بسیار درباره استعفای وزیر آموزش و پرورش سکوت کرده است و امیرعلی نعمت الهی رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی که مطلع‌ترین فرد وزارتخانه در این زمینه است، نیز پاسخگوی تماس‌های تلفنی خود نیست، اطلاعیه ای در گروه خبری آموزش و پرورش در تلگرام از سوی معاون روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش گذاشته شده است مبنی بر اینکه: «خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش که توسط برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر گردیده است، تکذیب می‌شود.»

خبر مهم  تغییر در نحوه امتیازدهی به اساتیدی که در صنعت فعالیت می کنند

این در حالی است که هنوز روی پرتال اظلاع رسانی این وزارتخانه خبری در این خصوص و تا این ساعت درج نشده و از سوی دیگر موضوع تکذیب این معاونت پذیرش استعفا از سوی رئیس جمهور مطرح است و تکذیب شده است و به نظر می‌رسد اصل خبر ارائه استعفای وزیر آموزش و پرورش را اینگونه تأیید کرده اند.
 علیرغم اطلاعیه این معاونت گمانه زنی‌ها تا این ساعت مبنی بر ارائه استعفای وزیر آموزش و پرورش بوده است و نه پذیرش استعفای وی.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر،تاریخ انتشار:۱۶خرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۶۳۴۱۵۲،www.mehrnews.com

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

خبر مهم  مشکلی برای وام دکترا نداریم

آخرین اخبار

پربازدید