شبکه عتف ایران | خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش تکذیب شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 90980 // //

خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش تکذیب شد

شبکه عتف ایران : معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش را تکذیب کرد در حالیکه درباره خبر ارائه استعفای وزیر سخنی به میان نیاورد. شعار سال: معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خبر پذیرش استعفای [...]
خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش تکذیب شد

شبکه عتف ایران :

معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش را تکذیب کرد در حالیکه درباره خبر ارائه استعفای وزیر سخنی به میان نیاورد.

شعار سال: معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش را تکذیب کرد در حالیکه درباره خبر ارائه استعفای وزیر سخنی به میان نیاورد.

در حالیکه مرکز هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش به صورت رسمی تا این لحظه و پس از گمانه زنی‌های بسیار درباره استعفای وزیر آموزش و پرورش سکوت کرده است و امیرعلی نعمت الهی رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی که مطلع‌ترین فرد وزارتخانه در این زمینه است، نیز پاسخگوی تماس‌های تلفنی خود نیست، اطلاعیه ای در گروه خبری آموزش و پرورش در تلگرام از سوی معاون روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش گذاشته شده است مبنی بر اینکه: «خبر پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش که توسط برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر گردیده است، تکذیب می‌شود.»

این در حالی است که هنوز روی پرتال اظلاع رسانی این وزارتخانه خبری در این خصوص و تا این ساعت درج نشده و از سوی دیگر موضوع تکذیب این معاونت پذیرش استعفا از سوی رئیس جمهور مطرح است و تکذیب شده است و به نظر می‌رسد اصل خبر ارائه استعفای وزیر آموزش و پرورش را اینگونه تأیید کرده اند.
 علیرغم اطلاعیه این معاونت گمانه زنی‌ها تا این ساعت مبنی بر ارائه استعفای وزیر آموزش و پرورش بوده است و نه پذیرش استعفای وی.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر،تاریخ انتشار:۱۶خرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۶۳۴۱۵۲،www.mehrnews.com

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.