خدمات‌رسانی بی‌وقفه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 103696 // //

خدمات‌رسانی بی‌وقفه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به تشریح خدمات‌ شبانه‌روزی قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان [...]
خدمات‌رسانی بی‌وقفه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

دکتر سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان گفت: در ساعات اولیه اعلام هشدار برای سیل در استان، قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد و برنامه‌ریزی ها و اقدامات لازم برای کمک به مردم سیل‌زده صورت گرفت.

وی با بیان اینکه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی قبل از وقوع سیل و با اطلاع از هشدارهای سازمان هواشناسی، در حالت آماده‌باش قرار گرفت، اظهار داشت: هماهنگی با ستاد بحران استان، برنامه‌ریزی برای لغو امتحانات دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان، آمادگی برای اسکان مردم سیل‌زده در اقامتگاه های دانشگاه آزاد اسلامی و… ازجمله فعالیت های این قرارگاه بود.

خبر مهم 

دکتر میر با بیان اینکه بارش سیل‌آسای باران از دو روز پیش در استان سیستان و بلوچستان متوقف شده است، گفت: پس از وقوع سیل، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به صورت بیوقفه در قالب قرارگاه جهادی دانشگاه به ارائه خدمات به مردم سیل‌زده پرداختند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان ادامه داد: کمک به اسکان سیل‌زدگان، توزیع غذای گرم، برگزاری اردوهای جهادی در مناطق سیل‌زده، ارائه خدمات توسط دانشجویان پزشکی و پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی به مردم سیل‌زده و… ازجمله اقدامات قرارگاه جهادی است که کماکان و تا پایان حل مشکل ادامه خواهد داشت.

خبر مهم  اجرای طرح تعاون امتحانات در دانشگاه آزاد اسلامی ساری/ برگزاری امتحانات حضوری از امروز

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان نیازمند یاری و کمک مردم کشور هستند. همکاران دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی خود به قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در استان سیستان و بلوچستان، به مردم نیازمند این استان کمک کنند.

انتهای پیام/

خدمات‌رسانی بی‌وقفه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید