شبکه عتف ایران | دانشجوی ایرانی به فینال رقابت مقاله برتر IEEE رسید

تاریخ خبر: // کد خبر: 83200 // //

دانشجوی ایرانی به فینال رقابت مقاله برتر IEEE رسید


شبکه عتف ایران : مقاله دانشجوی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران به عنوان یکی از پنج مقاله فینالیست رقابت مقاله برتر مؤسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) انتخاب شد. شعار سال : مقاله سعید اخوان که با هدایت دکتر کمره‌ای و دکتر سلطانیان‌زاده، اعضای هیأت علمی دانشکده تدوین شده از طرف شاخه [...]

شبکه عتف ایران :

مقاله دانشجوی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران به عنوان یکی از پنج مقاله فینالیست رقابت مقاله برتر مؤسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) انتخاب شد.

شعار سال : مقاله سعید اخوان که با هدایت دکتر کمره‌ای و دکتر سلطانیان‌زاده، اعضای هیأت علمی دانشکده تدوین شده از طرف شاخه دانشجویی مؤسسه مهندسان برق و الکترونیک در دانشگاه تهران به مسابقه مقاله برتر IEEE Region 8 (منطقه اروپا، آفریقا و خاورمیانه) ارسال شده است.
اخوان و نویسندگان چهار مقاله دیگر راه یافته به فینال این رقابت علمی، اوایل تابستان در کنفرانس EUROCON 2019 در صربستان سخنرانی می کنند و در پایان، سه مقاله برتر رقابت معرفی می شوند.

مؤسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) که در سال ۱۹۶۳ در آمریکا تأسیس شده بزرگ‌ترین سازمان حرفه‌ای در حوزه مهندسی برق و کامپیوتر در دنیاست.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری دیده بان علم ایران،تاریخ انتشار:۲۰ اسفند ۱۳۹۷،کدخبر:۴۳۶۷۵،www.isw.ir

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید