در دیدار با نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مطرح شد: لزوم تشکیل کارگروه مشورتی مجلس در دانشگاه علمی کاربردی | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 134125 // //

در دیدار با نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مطرح شد: لزوم تشکیل کارگروه مشورتی مجلس در دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کابردی رییس دانشگاه علمی کاربردی اصفهان با عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.  دکتر بهزاد رضائی در این دیدار با اشاره بر  ضرورت پرداختن به مراکز مهارت محور و ایجاد پایلوت برای حرکت جامعه به سوی  تولید و اقتصاد سالم و [...]
در دیدار با نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مطرح شد: لزوم تشکیل کارگروه مشورتی مجلس در دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کابردی رییس دانشگاه علمی کاربردی اصفهان با عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد. 

دکتر بهزاد رضائی در این دیدار با اشاره بر  ضرورت پرداختن به مراکز مهارت محور و ایجاد پایلوت برای حرکت جامعه به سوی  تولید و اقتصاد سالم و اهمیت ارتقاء  مراکز علمی کاربردی در سطح کلان گفت:  هدف مهم دانشگاه تلاش در زمینه  تربیت نیروی انسانی در راستای افزایش  و رونق فعالیت های اقتصادی و تولیدی است . 

رضائی  خاطر نشان کرد: باید این بینش و نگرش در میان نمایندگان مجلس ایجاد شود که جایگاه  دانشگاه جامع علمی کاربردی در چه سطحی است و اهمیت علم و عمل  در کنار هم در بحث آموزش بیش از پیش تبیین شود.

خبر مهم  آغاز مصاحبه از متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی

دکتر عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان نیز اظهار داشت : در دوره مجلس نهم برنامه سند ملی مهارت در کمیسیون آموزش تدوین شد اما تا به حال به مقام عمل نرسیده است.

  لذا لازم است مراکز استان اصفهان به عنوان یک کارگروه مشورتی  در کنار نمایندگان مجلس ایفای نقش کنند و به عنوان یک اتاق فکر مجلس عمل نمایند و طرح های خود را در زمینه های مختلف به صورت یک برنامه به نماینده گان ارائه داده تا بتوانیم از ظرفیت و تمامی امکانات  بهره گیری لازم بشود و من نیز  از تمام توان نمایندگی خود در این مسیر استفاده خواهم کرد. چون اعتقاد داریم که رسیدن به قله پیشرفت از مسیر و جاده آموزشهای مهارتی و نهادینه کردن فرهنگ مهارت می گذرد و ضرورت توجه به این حوزه از اولویت‌هاست.

خبر مهم  پذیرش مرحله «تکمیل ظرفیت» در دوره‌های کاردانی و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) مهرماه سال ۱۳۹۹ دانشگاه جامع علمی کاربردی در بهمن ماه اعلام شد

گفتنی است در پایان این جلسه مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  نیز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری  در رابطه با اقتصاد  مقاومتی و جهش تولید ، بر اهمیت رجوع به مشاغل مهارتی و سوق دادن نسل جوان به سوی یک بازار آگاه ، شناور وپویا تاکید کرد.

در دیدار با نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مطرح شد: لزوم تشکیل کارگروه مشورتی مجلس در دانشگاه علمی کاربردی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.