شبکه عتف ایران | در گفتگو با آنا مطرح شد؛ عوامل موفقیت دارنده رتبه یک کنکور سراسری دکتری رشته میکروبیولوژی | دانشگاه آزاد اسلامی قم

تاریخ خبر: // کد خبر: 89326 // // //

در گفتگو با آنا مطرح شد؛ عوامل موفقیت دارنده رتبه یک کنکور سراسری دکتری رشته میکروبیولوژی | دانشگاه آزاد اسلامی قم


شبکه عتف ایران : دانشجوی میکروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی قم، عوامل موفقیت خود را در کسب رتبه یک کنکور سراسری دکتری رشته میکروبیولوژی تشریح کرد.   فرزانه فخاریان امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قم اظهار کرد: در کنکور سراسری سال ۹۸ مقطع دکتری توانستم رتبه نخست رشته میکروبیولوژی را کسب [...]

شبکه عتف ایران :

دانشجوی میکروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی قم، عوامل موفقیت خود را در کسب رتبه یک کنکور سراسری دکتری رشته میکروبیولوژی تشریح کرد.

 

فرزانه فخاریان امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قم اظهار کرد: در کنکور سراسری سال ۹۸ مقطع دکتری توانستم رتبه نخست رشته میکروبیولوژی را کسب کنم و امیدوارم در انتخاب رشته بتوانم در یکی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور ادامه تحصیل دهم.

وی افزود: در طول تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی قم با استفاده از ظرفیت‌های علمی استادان مجرب این واحد دانشگاهی و بهره‌مندی از تجربیات علمی آنان توانستم در آزمون سراسری مقطع دکتری رشته میکروبیولوژی رتبه نخست را کسب کنم.

فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم عنوان کرد: یکی از عوامل موفقیت من در کنکور سراسری دکتری سال ۹۸ کیفیت آموزشی، استادان مجرب و متعهد گروه میکروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی قم بوده است.

فخاریان از ارائه دو مقاله علمی پژوهشی برای انتشار در مجلات علمی خبر داد و یادآور شد: در طول دوران تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی قم با عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این واحد دانشگاهی توانستم دو مقاله علمی پژوهشی را برگرفته از پایان‌نامه کارشناسی ارشد ارائه کنم.

وی با اشاره به کیفیت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم مطرح کرد: از کیفیت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی قم راضی هستم و امیدواریم در آینده‌ نزدیک با استفاده از ظرفیت‌های علمی استادان دانشگاه آزاد اسلامی قم بتوانم طرح‌های پژوهشی‌ام را به سرانجام برسانم.

به گزارش آنا، فرزانه فخاریان از دانشجویان موفق دانشگاه آزاد اسلامی قم بوده و با کسب معدل ۱۹,۰۶ از این واحد دانشگاهی در رشته میکروبیولوژی فارغ‌التحصیل شده است.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید