شماره : 91054
۱۸ / ۳ / ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
دسترسی به کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال 98 در بخش امانت کتابخانه مرکزی – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)      تاریخ خبر: کد خبر:91054 دسترسی آسان تر به اخبار و مشاهده متن کامل خبر "دانلود اپلیکیشن پرواز خبر"

کاربر محترم، به دلیل عدم دسترسی به محتوی خبر در سایت منبع (به دلایل نامعلوم) ، می توانید رونوشت مستقیم خبر را مطالعه فرمائید.

؛

دسترسی به کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شبکه عتف ایران : کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده علاقمندان در دسترس قرار گرفت. به گزارش معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و بر اساس اعلام مدیریت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت

شبکه عتف ایران :

کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده علاقمندان در دسترس قرار گرفت. به گزارش معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و بر اساس اعلام مدیریت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده …

کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده علاقمندان در دسترس قرار گرفت.

به گزارش معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و بر اساس اعلام مدیریت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده علاقمندان در دسترس قرار گرفت.

کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی همانند سال های گذشته اقدام به خرید منابع ارزشمندی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نموده است.

شایان ذکر است منابع خریداری شده در حال انجام فرایند آماده سازی جهت استفاده علاقمندان است.

کتاب های لاتین خریداری و اهدایی در موضوعات فلسفه، تربیت بدنی، علوم پایه و فنی و مهندسی و … که آماده سازی شده اند در بخش امانت کتابخانه مرکزی قابل استفاده می باشند.

علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر از تازه های کتاب و پایان نامه  آگاهی یافته و نسبت به امانت یا استفاده از آنها اقدام نمایند.

http://library.ikiu.ac.ir/

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

ثبت شده در سایت شبکه عتف ایران طی شماره 91054 توسط iranatfnet_admin و در روز شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱:۳۴
از سایت news.ikiu.ac.ir
© Copyright 2019 http://iranatfnet.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر