اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران |دسترسی به کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال 98 در بخش امانت کتابخانه مرکزی – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 91054 // // //

دسترسی به کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شبکه عتف ایران : کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده علاقمندان در دسترس قرار گرفت. به گزارش معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و بر اساس اعلام مدیریت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش [...]
دسترسی به کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شبکه عتف ایران :

کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده علاقمندان در دسترس قرار گرفت. به گزارش معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و بر اساس اعلام مدیریت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده …

کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده علاقمندان در دسترس قرار گرفت.

به گزارش معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و بر اساس اعلام مدیریت کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی کتاب های لاتین خریداری و اهدایی سال ۹۸ در بخش امانت کتابخانه مرکزی جهت استفاده علاقمندان در دسترس قرار گرفت.

خبر مهم  همایش علمی ورزشی کوه نوردی و دره نوردی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد+گزارش تصویری

کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی همانند سال های گذشته اقدام به خرید منابع ارزشمندی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نموده است.

شایان ذکر است منابع خریداری شده در حال انجام فرایند آماده سازی جهت استفاده علاقمندان است.

کتاب های لاتین خریداری و اهدایی در موضوعات فلسفه، تربیت بدنی، علوم پایه و فنی و مهندسی و … که آماده سازی شده اند در بخش امانت کتابخانه مرکزی قابل استفاده می باشند.

علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر از تازه های کتاب و پایان نامه  آگاهی یافته و نسبت به امانت یا استفاده از آنها اقدام نمایند.

خبر مهم  بزرگداشت ميلاد حضرت ثامن الحجج(ع) در دانشگاه

http://library.ikiu.ac.ir/

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید