دکتر دانش کار آراسته در آئین افتتاح مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی مطرح کرد: | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 95635 // //

دکتر دانش کار آراسته در آئین افتتاح مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی مطرح کرد:

حضور فراگیر و موثر نیروی انتظامی برای ما باعث خرسندی است به گزارش روابط عمومی استان البرز، صبح روز شانزدهم مهر ماه، با حضور مقامات عالی رتبه نیروی انتظامی و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز مرکز آموزش علمی کاربردی نیروی انتظامی البرز افتتاح شد.  رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز ضمن تبریک [...]
دکتر دانش کار آراسته در آئین افتتاح مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی مطرح کرد:

حضور فراگیر و موثر نیروی انتظامی برای ما باعث خرسندی است
به گزارش روابط عمومی استان البرز، صبح روز شانزدهم مهر ماه، با حضور مقامات عالی رتبه نیروی انتظامی و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز مرکز آموزش علمی کاربردی نیروی انتظامی البرز افتتاح شد. 
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره به ظرفیت بالای استان در افزایش مراکز علمی کاربردی اظهار داشت: امروز روز بسیار تاثیرگذاری  است که سه ضلع قدرتمند نیروی انتظامی، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی ناجا و دانشگاه علمی کاربردی گرد هم آمده‌اند تا زمینه ظهور و بروز مهارت‌افزایی و کارآفرینی بهتر برای جوانان این مرز و بوم را فراهم کنند. 
دکتر پیمان دانش کار آراسته ابراز داشت: بسیار خرسند هستیم که با عنایت ویژه ستاد نیروهای مسلح کل کشور و موسسه آموزش عالی علمی کاربردی ناجا،  نام البرز نیز در بین ۷ استان منتخب برای تأسیس مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی قرار گرفت.
وی توسعه آموزش‌های مهارتی را یکی از اهداف متعالی دانشگاه علمی کاربردی قلمداد و عنوان کرد: خوشبختانه کلیه آموزش‌های ناجا از قبل هم به صورت مهارت محور، عملی و ماموریت‌گرا بود و این امر زمینه همکاری این دانشگاه با نیروی انتظامی را هموارتر خواهد کرد. 
دکتر آراسته با بیان اینکه دانشگاه علمی کاربردی به دنبال فراگیر کردن آموزش مهارت محور در موضوعات مختلف و در اقصی نقاط کشور است، خاطرنشان کرد: دانشگاه علمی کاربردی دانشگاهی به وسعت کشور است و در زمینه تمام موضوعاتی که ظرفیت آموزش، پژوهش و مهارت آموزی دارد، فعالیت می‌کند.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلفِ مبتنی بر پژوهش بسیار فعال است . امیدواریم مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی کما فی السابق در زمینه پژوهش‌های مربوطه، فعالیت چشمگیری داشته در نمایشگاههای مختلف حضور موثری داشته باشد. 
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز ضمن قدردانی از رویکرد جدید موسسه آموزش عالی علمی کاربردی ناجا در حوزه آموزش مهارت محور و توسعه کارآفرینی برای خانواده‌ها، اذعان داشت: جای خشنودی  است که در ابلاغیه جدید ستاد نیروهای مسلح کشور نه تنها به نیروهای تحت امر، که به خانواده آنها هم توجه شده است. قطعا این موضوع به اشتغال و کارآفرینی جوانان، کمک شایانی خواهد کرد.
دکتر دانش کار آراسته ضمن بیان این مهم که دانشگاه علمی کاربردی از ابتدا به دنبال این بوده که با استفاده از ظرفیتهای موجود در کشور و با کمترین فشار به سیستم اجرایی حاکم، آموزش‌های مهارتی را فراگیر کند، تصریح کرد: از این نظر هم حضور فراگیر و موثر نیروی انتظامی برای ما غنیمت است.

 

خبر مهم  بیست و ششمین جلسه روسای مراکز در سالن دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان برگزار شد

دکتر دانش کار آراسته در آئین افتتاح مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی مطرح کرد:

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید