شبکه عتف ایران | دکتر محبی؛ دانشجویان مدال آور، افتخار بزرگی برای دانشگاه هستند

تاریخ خبر: // کد خبر: 49643 // // //

دکتر محبی؛ دانشجویان مدال آور، افتخار بزرگی برای دانشگاه هستند

دانشکده ریاضی مدت سه سال به پرورش این دانشجویان پرداخته است و هرکدام از آن ها سه مدال کشوری (طلا، نقره، برنز)کسب کرده [...]
دکتر محبی؛ دانشجویان مدال آور، افتخار بزرگی برای دانشگاه هستند

دانشکده ریاضی مدت سه سال به پرورش این دانشجویان پرداخته است و هرکدام از آن ها سه مدال کشوری (طلا، نقره، برنز)کسب کرده اند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محبی؛ رئیس دانشکده ریاضی و کامپیوتر، روز دوشنبه ۸مردادماه۹۷، در حاشیه مراسم استقبال از دانشجویان دانشگاه شهیدباهنر کرمان شرکت کننده در بیست و پنجمین دوره مسابقات جهانی ریاضی IMC 2018 – بلغارستان، در پاسخ به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، در خصوص این مسابقات گفت: مسابقات بین‌المللی و در سطح بالایی هستند و بیش از ۷۰ کشور در این دوره مسابقات شرکت کردند.

وی تصریح کرد: امیر حمزه خوشنام، محمدمهدی طاهری، سید نیما مکی آبادی، توانستند مدال کسب کنند، رتبه بیاورند و افتخار بزرگی برای دانشکده ریاضی و کامپیوتر، دانشگاه شهید باهنر، استان کرمان و کشور عزیزمان ایران است، پس باید قدر این جوان‌ها را بدانیم. دانشکده ریاضی و کامپیوتر دانشگاه، مدت سه سال به پرورش این دانشجویان پرداخته است و هرکدام از آن ها سه مدال کشوری (طلا، نقره، برنز)کسب کرده اند.

دکتر محبی در ادامه گفت: در گذشته چنین تیمی با چنین توانایی ها و استعدادهایی در دانش ریاضی در دانشگاه نداشتیم و این امر برای اعضا هیأت علمی، مسئولان دانشگاه و دانشگاه، باعث افتخار است.

وی در پایان سخنانش،  این افتخار آفرینی و موفقیت عظیم را به دانشجویان ریاضی و دیگردانشجویان، اعضای هیئت علمی و مسئولین دانشگاه که در این راه دلسوزانه خدمت کردند تبریک گفت، همچنین از خداوند خواست که این توانایی را به مسئولین عنایت کند که بتوانند این راه را ادامه دهند و به پرورش استعدادها و توانایی‌های بیشتری بپردازند.


آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.