» دیدار کارکنان دانشگاه با فرمانده انتظامی شهرستان دشت آزادگان « دانشگاه صنعتی شهدای هویزه | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 70761 // // //

» دیدار کارکنان دانشگاه با فرمانده انتظامی شهرستان دشت آزادگان « دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

شبکه عتف ایران :   به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به مناسبت هفته نیروی انتظامی عضو هیات علمی دانشگاه بنمایندگی از ریاست محترم دانشگاه و تعدادی از کارکنان با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان، از تلاش های شبانه روزی  این تلاشگران قدردانی کردند. مقارن با هفته نیروی انتظامی- دکتر بهبهانی بهمراه کارکنان [...]
» دیدار کارکنان دانشگاه با فرمانده انتظامی شهرستان دشت آزادگان « دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

شبکه عتف ایران :

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به مناسبت هفته نیروی انتظامی عضو هیات علمی دانشگاه بنمایندگی از ریاست محترم دانشگاه و تعدادی از کارکنان با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان، از تلاش های شبانه روزی  این تلاشگران قدردانی کردند. مقارن با هفته نیروی انتظامی- دکتر بهبهانی بهمراه کارکنان دانشگاه ، به نمایندگی از ریاست محترم دانشگاه به منظور تبریک این هفته نیروی انتظامی با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان به منظور تجلیل از پرسنل ناجا  حضور یافتند و با سرهنگ گراوندی فرماندهی نیروی انتطامی شهرستان ملاقات کردند. آقای دکتر بهبهانی ضمن ابلاغ پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه به فرماندهی و پرسنل خدوم نیروی انتظامی، از زحمات نیروی انتظامی در ایجاد امنیت مناسب برای دانشجویان و دانشگاه در سطح شهر تقدیر و تشکر بعمل آوردند و همکاری های بیشتر و موثرتر را خواستار شدند.
همچنین جناب سرهنگ گراوندی فرماندهی نیروی انتظامی خواستار همکاری همه جانبه دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در همه ابعاد به جهت استفاده از توان علمی دانشگاه برای پیشبرد اهداف عالی دستگاه های اجرایی به خصوص نیروی انتظامی در شهرستان میباشد.
همچنین فرمانده انتظامی دشت آزادگان نیز در این دیدار با تقدیر از فعالیت ارزشمند دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در توسعه آموزش عالی و فعالیت های علمی، فرهنگی آمادگی خود را برای همکاری های مشترک در حوزه فرهنگی و اجتماعی اعلام آمادگی کرد.
? روابط عمومی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

خبر مهم  برگزاری هشتمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه

 

04c8b150-46b0-429a-a98b-7ddb737921b3

 

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید