رایزنی با مجلس برای احیای وام شهریه/ عدم اختصاص بودجه برای وام | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران - Part 90717

تاریخ خبر: // کد خبر: 90717 // //

رایزنی با مجلس برای احیای وام شهریه/ عدم اختصاص بودجه برای وام

شبکه عتف ایران : ناصر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از رایزنی با مجلس برای احیای وام شهریه در بودجه سال ۹۹ خبر داد و گفت: طی سال‌های ۹۶ تا ۹۸ این وام در بودجه پیش بینی نشده و عدد آن صفر است. شعار سال: رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از [...]
رایزنی با مجلس برای احیای وام شهریه/ عدم اختصاص بودجه برای وام

شبکه عتف ایران :

ناصر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از رایزنی با مجلس برای احیای وام شهریه در بودجه سال ۹۹ خبر داد و گفت: طی سال‌های ۹۶ تا ۹۸ این وام در بودجه پیش بینی نشده و عدد آن صفر است.

شعار سال: رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از رایزنی با مجلس برای احیای وام شهریه در بودجه سال ۹۹ خبر داد و گفت: طی سال‌های ۹۶ تا ۹۸ این وام در بودجه پیش بینی نشده و عدد آن صفر است.

ناصر مطیعی با اشاره به وام شهریه گفت: ردیف وام شهریه علی رغم اینکه در برنامه ششم توسعه به آن تاکید شده است در دو سال ۹۶ و ۹۷ در بودجه سنواتی عدد آن صفر بوده و عددی برای آن پیش بینی نشده است.

خبر مهم  شناسایی ۶۵ هزار کودک دیرآموز

وی ادامه داد: در سال ۹۸ درحال پیگیری هستیم تا در بودجه سال ۹۹ بودجه این وام لحاظ شود متأسفانه در بودجه سال ۹۸ نیز ردیف وام شهریه دانشجویان پیش بینی نشده است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: درحال حاضر وام شهریه از محل بقیه اعتبارات پرداخت می‌شود و این مساله فشار مضاعفی بر صندوق رفاه دانشجویان وارد می‌کند و درحال تلاش هستیم تا وام شهریه در ردیف بودجه مصوب مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

وی ادامه داد: وام شهریه از وام‌های مهم دانشجویی بوده و دانشجویان ما نیازمند این وام هستند لذا پرداخت آن در اولویت برنامه صندوق رفاه دانشجویان قرار دارد تا این وام برای سال تحصیلی جدید پرداخت شود.

خبر مهم  تغییر تقویم آموزشی مدارس؛ نسخه‌ای با چند طبیب

مطیعی تاکید کرد: رایزنی با مجلس شورای اسلامی آغاز شده تا وام شهریه دوباره در بودجه سال ۹۹ احیا شود.


شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر،تاریخ انتشار:۱۱خرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۶۳۰۴۱۷،www.mehrnews.com

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید