سمینار کاربرد آخرین دستاوردهای درمان شناختی رفتاری برگزار شد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 99833 // //

سمینار کاربرد آخرین دستاوردهای درمان شناختی رفتاری برگزار شد

سمینار یک‌روزه کاربرد آخرین دستاوردهای درمان شناختی رفتاری توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران و با همکاری انجمن روانشناسی ایران و دانشگاه ماربورگ آلمان برگزار شد. [...]
سمینار کاربرد آخرین دستاوردهای درمان شناختی رفتاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از معاونت دانشجویی، سمینار کاربرد آخرین دستاوردهای درمان شناختی رفتاری با حضور ۹۰ نفر از پیشکسوتان، استادان، کارشناسان، متخصصان و دانشجویان فعال حوزه روانشناسی در زمینه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و خدماتی، ۴ اسفند ۱۳۹۷، در باغ‌موزه نگارستان دانشگاه تهران برگزار شد.
در این سمینار، حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران در رابطه با اهمیت برگزاری این سمینار گفت: «در عصر حاضر با توجه به مشکلات و مسائل زندگی فردی و اجتماعی، اهمیت به بهداشت و سلامت روح و روان در کنار سلامت جسمانی، امری ضروری است و به منظور دستیابی به این هدف، آشنایی با علم روانشناسی و تکنیک‌ها و روش‌های آن نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با توجه به این موضوع، لزوم فراگیری و به‌روزرسانی دانش روانشناسی در زمینه‌ها و شاخه‌های مختلف برای کارشناسان و متخصصان این حوزه امری اجتناب‌ناپذیر است».
وی افزود: «به همین منظور مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاری انجمن روانشناسی ایران و دانشگاه ماربورگ آلمان، اقدام به برگزاری سمینار یک‌روزه‌ای در رابطه با آخرین دستاوردهای درمان شناختی رفتاری در سه حیطه Trauma, psychosis and suicidality کرده است».
مدرسان این سمینار، استادان مدعو از دانشگاه ماربورگ در زمینه‌های مختلف درمان شناختی رفتاری سخنرانی کردند.

خبر مهم  امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه میبد و مؤسسۀ پژوهشي علوم و فناوري رنگ و پوشش (137 بازدید)

سمینار کاربرد آخرین دستاوردهای درمان شناختی رفتاری برگزار شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید