سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به پایان رسید | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 99829 // //

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به پایان رسید

مرکز تئاتر مولوی پس از ۱۲ روز میزبانی شبانه روزی از آثار سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، شاهد حضور هزاران تماشاگر این رویداد بین‌المللی بود. [...]
سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به پایان رسید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، مرکز تئاتر مولوی از ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، میزبان ۱۰ گروه نمایشی شرکت کننده در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، شامل ۷ گروه از تهران، یک گروه از شهر رشت و ۲ گروه خارجی از کشورهای نروژ و رومانی بود.
این گروه‌ها، در مجموع ۱۹ اجرا را در ۱۲ روز به صحنه سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی بردند. در میان این آثار، نام ۲ نمایش «پسرها پسرند» از کشور رومانی و «من دیگری است، رمبو در آفریقا» از کشور نروژ به چشم می‌خورد. همچنین ۳ نمایش از آثار برگزیده جشنواره تئاتر دانشگاهی نیز در این رویداد بین‌المللی در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفتند.
گفتنی است، در مجموع بالغ بر ۲۰۰۰ تماشاگر از آثار سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر در مرکز تئاتر مولوی دیدن کردند.
از علاقه‌مندان برای دیدن آثار و نمایش‌های این مرکز، دعوت به‌عمل می‌آید به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

خبر مهم  برگزاری کارگاه آموزشی تحلیل آماری داده های پژوهشی با استفاده از نرم افزار  SPSS – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به پایان رسید

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید