اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران |طرح تحول آموزش عالی در کارگروه‌های تخصصی با جدیت دنبال می‌شود | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 90463 // //

طرح تحول آموزش عالی در کارگروه‌های تخصصی با جدیت دنبال می‌شود

شبکه عتف ایران : استاد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: طرح تحول آموزش عالی در کارگروه‌های تخصصی با جدیت دنبال شده و معاونت آموزشی وزارت علوم متولی اصلی این طرح است. شعار سال : عبدالحسین فرج‌پهلو درباره جلسه کارگروه‌های تخصصی برنامه‌ریزی و گسترش آموزش عالی اظهار کرد: این مراسم در واقع یک جلسه خوبی [...]
طرح تحول آموزش عالی در کارگروه‌های تخصصی با جدیت دنبال می‌شود

شبکه عتف ایران :

استاد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: طرح تحول آموزش عالی در کارگروه‌های تخصصی با جدیت دنبال شده و معاونت آموزشی وزارت علوم متولی اصلی این طرح است.

شعار سال : عبدالحسین فرج‌پهلو درباره جلسه کارگروه‌های تخصصی برنامه‌ریزی و گسترش آموزش عالی اظهار کرد: این مراسم در واقع یک جلسه خوبی برای آشنایی با کارگروه‌ها و برنامه‌های آموزش عالی بود که از اساتید سراسر کشور دعوت کرده بودند که به این جلسه مهم بیایند.
وی افزود: در این جلسه به‌طور خیلی فشرده خط مشی‌ها و نگرش‌های مختلف درباره طرح تحول آموزش عالی بررسی و تبیین شد.
استاد دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: موضوعات مختلف کلان آموزش عالی در کارگروه‌ها بررسی و به گروه‌های تخصصی ارجاع شد. قرار است که نتایج این جلسات به مدیران دانشگاه‌ها ابلاغ شود.

خبر مهم  دورریز ۷۰ درصدی پایان‌نامه‌ها

فرج‌پهلو خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی و گسترش آموزش عالی یکی از اقدامات مهم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که امیدوارم به نتایج خوب و درخشانی برسد و نظام آموزش عالی را ارتقا ببخشد.

شعار سال، بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته ازخبرگزاری آنا،تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۸، کدخبر :۳۸۴۵۴۷،http://ana.ir

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید