شبکه عتف ایران | طرح ۲فوریتی نمایندگان مجلس برای تعویق کنکور + متن طرح

تاریخ خبر: // کد خبر: 84685 // //

طرح ۲فوریتی نمایندگان مجلس برای تعویق کنکور + متن طرح

شبکه عتف ایران : نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی ۲فوریتی برای تعویق آزمون‌های سازمان سنجش خبر داد. شعار سال: نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی ۲فوریتی برای تعویق آزمون‌های سازمان سنجش خبر داد. جبار کوچکی‌نژاد نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای [...]
طرح ۲فوریتی نمایندگان مجلس برای تعویق کنکور + متن طرح

شبکه عتف ایران :

نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی ۲فوریتی برای تعویق آزمون‌های سازمان سنجش خبر داد.

شعار سال: نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی ۲فوریتی برای تعویق آزمون‌های سازمان سنجش خبر داد.

جبار کوچکی‌نژاد نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از تدوین طرحی دوفوریتی برای تعویق کلیه آزمون‌های سازمان سنجش، در قوه مقننه خبر داد و گفت: در این طرح آمده است تا آزمون‌های ذکرشده تا تاریخ ۱۵ خرداد به‌تعویق بیفتد.

وی ادامه داد: این طرح تاکنون به امضاء ۴۰ نماینده رسیده است.

نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: فردا (سه‌شنبه) این طرح دوفوریتی تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می‌شود.

 متن این طرح دوفوریتی به‌شرح زیر است:

وزارت علوم (سازمان سنجش) موظف است به‌منظور حمایت از داوطلبان کنکور در استان‌های سیل‌زده و همچنین داوطلبانی که به‌منظور حمایت از آنها به این مناطق اعزام شده‌اند، برگزاری کلیه آزمون‌ها از جمله کارشناسی ارشد را به بعد از ۱۵ خرداد موکول کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۸، کدخبر: ۱۹۸۴۲۶۲ ، www.tasnimnews.com

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.