شبکه عتف ایران | فضل‌اللهی مطرح کرد: استفاده از ظرفیت دانشگاه آزاد قم برای برگزاری همایش ملی ناجا | دانشگاه آزاد اسلامی قم

تاریخ خبر: // کد خبر: 89260 // // //

فضل‌اللهی مطرح کرد: استفاده از ظرفیت دانشگاه آزاد قم برای برگزاری همایش ملی ناجا | دانشگاه آزاد اسلامی قم


شبکه عتف ایران : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: از ظرفیت علمی این واحد دانشگاهی در برگزاری همایش ملی ناجا استفاده می‌کنیم.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قم، سیف‌الله فضل‌اللهی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی مسئولان نیروی انتظامی استان قم اظهار کرد: رویکرد دانشگاه، اجتماعی است و نخستین هدف آن ارائه خدمات [...]

شبکه عتف ایران :

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: از ظرفیت علمی این واحد دانشگاهی در برگزاری همایش ملی ناجا استفاده می‌کنیم.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قم، سیف‌الله فضل‌اللهی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی مسئولان نیروی انتظامی استان قم اظهار کرد: رویکرد دانشگاه، اجتماعی است و نخستین هدف آن ارائه خدمات مستقیم به مردم و جامعه است؛ بنابراین استفاده از ظرفیت‌های علمی استادان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی قم در همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری می‌تواند یکی از فعالیت‌های اجتماعی این دانشگاه باشد.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی باید پرچم‌دار یک دانشگاه اجتماعی باشد تا بتواند خدمات خود را به مردم ارائه کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم عنوان کرد: حضور مستقیم دانشگاه آزاد اسلامی برای کمک به مناطق سیل‌زده با هدف ارائه خدمات اجتماعی به مردم نشان از فعالیت این دانشگاه در عرصه اجتماعی است.

فضل‌اللهی با اشاره به معرفی دانشگاه آزاد اسلامی قم به عنوان قطب علوم انسانی افزود: استفاده از ظرفیت‌های علمی استادان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی قم و کادر مجرب گروه روانشناسی و جامعه‌شناسی این واحد دانشگاهی می‌تواند در فرایند برگزاری همایش ملی ناجا و جامعه‌شناسی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مؤثر باشد.

رئیس مرکز پژوهشی دین و امنیت نیروی انتظامی استان قم نیز یادآور شد: تفاهم‌نامه‌های علمی ـ پژوهشی نیروی انتظامی استان و دانشگاه آزاد اسلامی در استفاده از ظرفیت‌های علمی، پژوهشی این دانشگاه و بهره‌مندی از استادان مجرب و متعهد در راستای حل مسائل و مشکلات اجتماعی مؤثر بوده است.

محسن اسدی از راه‌اندازی دفاتر پلیس در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل خبر داد و متذکر شد: دفاتر پلیس با هدف حمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها، حمایت‌های مالی و معنوی دانشجویان و ارائه کسر از خدمت سربازی برای محققان دانشجویی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم راه‌اندازی می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی استان قم نیز در این نشست توضیح داد: ارتباط با صاحب‌نظران و اندیشمندان دانشگاهی و حوزوی می‌تواند، نیروی انتظامی را در مسیر رسیدن به اهداف علمی و پژوهشی کمک کند.

حسین حق‌وردی از برگزاری همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری در زمستان ۹۸ خبر داد و تأکید کرد: همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری با هدف ایجاد نهضت نرم‌افزاری در راستای تحقق رسالت دینی، ملی و سازمانی، گفتمان‌سازی و نهادینه کردن رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در مجموعه ناجا، حرکت به سمت جامعه اسلامی مطلوب با بهره‌مندی از ظرفیت‌های مادی و معنوی پلیس،گسترش فضای انقلابی در مجموعه نیروی انتظامی، تقویت سطح معرفت و بینش نظام کارگزاری به‌خصوص در نیروی انتظامی و تبیین نقش و جایگاه ناجا در تحقق جامعه اسلامی در زمستان ۹۸ برگزار می‌شود.

مدیر پژوهشی نیروی انتظامی استان قم نیز تشریح کرد: باید با برگزاری پیش همایش‌ها و انتخاب مقالات در راستای کیفی‌سازی همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی گام برداریم.

محمد حسنی افزود: از استادان و کادر هیئت‌علمی مجرب و متعهد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل به‌ویژه ظرفیت‌های علمی دانشگاه آزاد اسلامی قم برای داوری مقالات ارسالی استفاده خواهیم کرد.

معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی انتظامی استان قم نیز در این نشست خاطرنشان کرد:درنظر داریم برای تداوم نهضت علمی و نهادینه‌سازی مطالبات مقام معظم رهبری و با همکاری نیروی انتظامی، نخبگان و پژوهشگران جامعه، همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را به‌منظور گفتمان‌سازی و تبیین نقش نیروی انتظامی در نیل به جامعه اسلامی در سال ۹۸ برگزار کند.

مهدی جوازی افزود: استادان، صاحب‌نظران و پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را برای ارائه در نشست تخصصی با محوریت مبانی نظری، رویکردها و ابعاد جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری، نقش و جایگاه ناجا در تحقق جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری، نقش و جایگاه سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌های نظامی و انتظامی و فرهیختگان استان قم در تحقق جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری، جامعه اسلامی در مکتب ولایت فقیه حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری و شیوه‌های پیاده‌سازی موازین شرعی در فرایندها و روش‌های علمی ناجا در جامعه اسلامی به دبیرخانه نشست تخصصی و عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان قم ارائه کنند.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید