قهرمانی تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد در المپیاد دانشجویی استان خراسان شمالی | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 99794 // //

قهرمانی تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد در المپیاد دانشجویی استان خراسان شمالی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد از قهرمانی تیم کشتی آزاد این واحد دانشگاهی در دومین المپیاد دانشجویی استان خراسان شمالی خبر [...]
قهرمانی تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد در المپیاد دانشجویی استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد بجنورد، علی مرجانی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد، گفت: دومین المپیاد ورزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان خراسان شمالی در رشته کشتی آزاد و فرنگی با حضور ۱۲۰ کشتی‌گیر در قالب ۱۷ تیم به میزبانی خانه کشتی بجنورد برگزار شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد بجنورد خاطرنشان کرد: در نتایج تیمی بخش آزاد دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد با ۳۰ امتیاز، دانشکده فنی و حرفه‌ای با ۲۷ امتیاز و دانشگاه بجنورد با ۱۵ امتیاز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم دست را کسب کردند.

مرجانی با اشاره به امتیازات کسب‌شده توسط تیم‌های دانشجویی در بخش کشتی فرنگی افزود: در نتایج تیمی در بخش کشتی فرنگی نیز دانشگاه بجنورد با ۳۵ امتیاز، دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد با ۳۱ امتیاز و دانشکده فنی و حرفه‌ای با ۸ امتیاز به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

خبر مهم  سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی روز معلم را تبریک گفت

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد بجنورد با اشاره به مقام‌های انفرادی کسب‌شده توسط دانشجویان در کشتی فرنگی اظهار داشت: در کشتی فرنگی علی‌اکبر منفرد، امین محمدی، محسن رضایی، خشایار طاهرپور، میلاد نجفی و محمد شاه‌باز در جایگاه نخست، مهدی گرمه، محمد حسین نژاد ر جایگاه دوم و حمید حصاری در سکوی سومی جای گرفتند.

وی افزود: در کشتی آزاد نیز محمد پورنادری، کیوان هاشمی، مسعود ساعدی، محمد مجردی، سینا علی‌پور و حسین روحانی مقام اول، سهیل نودهی و اکبر وحدانی مقام دوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

انتهای پیام/

قهرمانی تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد در المپیاد دانشجویی استان خراسان شمالی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر مهم  بازدید معاون پژوهش وفناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از شرکت رینگ سازی مشهد

آخرین اخبار

پربازدید