مدیر عامل سازمان همیاری های شهرداری اصفهان: هدف از تاسیس مرکز علمی کاربردی همیاری شهرداریها کسب درآمد نبوده است | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 93539 // //

مدیر عامل سازمان همیاری های شهرداری اصفهان: هدف از تاسیس مرکز علمی کاربردی همیاری شهرداریها کسب درآمد نبوده است

مدیر عامل سازمان همیاری های شهرداری اصفهان گفت: هدف از تاسیس مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری های شهرداری استان اصفهان کسب درآمد نبوده بلکه هدف اصلی این بوده است که بسیاری از علومی که  با زحمات فراوان در آن تخصص یافته ای اما تاکنون به صورت نظری و مکتوب نشده اند را به شکل رشته دانشگاهی درآوریم. [...]
مدیر عامل سازمان همیاری های شهرداری اصفهان: هدف از تاسیس مرکز علمی کاربردی همیاری شهرداریها کسب درآمد نبوده است

مدیر عامل سازمان همیاری های شهرداری اصفهان گفت: هدف از تاسیس مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری های شهرداری استان اصفهان کسب درآمد نبوده بلکه هدف اصلی این بوده است که بسیاری از علومی که  با زحمات فراوان در آن تخصص یافته ای اما تاکنون به صورت نظری و مکتوب نشده اند را به شکل رشته دانشگاهی درآوریم.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان، ناصر نفری در دیدار با سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان، با اشاره به گستردگی فعالیت شهرداری های استان اصفهان اظهار کرد: در حال حاضر در شهر اصفهان ۱۰۷ شهرداری و  ۲۶ هزار نیرو در در حال فعالیت هستند.

خبر مهم  اولین کارخانه نوآوری غرب کشور افتتاح شد

 

وی ادامه داد: خرسندیم که اعلام کنیم بسیاری از شهردار های استان اصفهان جزو شهردار های برتر در کشور هستند .

 

مدیر عامل سازمان همیاری های شهرداری اصفهان گفت: امروزه گستره و پهنه وظایف تعریف شده برای شهرداری ها شامل مجموعه ی از تخصص هاست که میتوان ادعا کرد استان اصفهان در بخشی  از حوزه در بخش خدمات شهری از شهرداری های برخی از کشورهای پیشرفته هم برتر هستیم .

 

نفری با اشاره به اهداف تاسیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری های استان اصفهان تصریح کرد: هدف از تاسیس مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری های شهرداری استان اصفهان کسب درآمد نبوده بلکه هدف اصلی این بوده است که بسیاری از علومی که  با زحمات فراوان در آن تخصص یافته ای اما تاکنون به صورت نظری و مکتوب نشده اند را به شکل رشته دانشگاهی درآوریم. 

خبر مهم  خوزستان نایب قهرمان پنجمین المپیاد ورزشی دختران علمی کاربردی کشور شد

 

وی ادامه داد: بسیاری از مدرسین این مرکز دارای تجربه اجرایی هستند این مجموعه به اعتبار پتانسیل ها این تاسیس شده است و شهرداری اصفهان ۱۰ درصد شهرداری های کل کشور را داراست و در کل کشور پیشتاز است خواستار همکاری های بیشتر با ستاد مرکزی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان شد.

مدیر عامل سازمان همیاری های شهرداری اصفهان: هدف از تاسیس مرکز علمی کاربردی همیاری شهرداریها کسب درآمد نبوده است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید