شبکه عتف ایران | مراسم تجلیل از جانبازان و فرزندان معظم شهدا – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 85268 // // //

مراسم تجلیل از جانبازان و فرزندان معظم شهدا – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شبکه عتف ایران :   به گزارش خبرنگار واحد فرهنگی اداره شاهد و ایثارگر، مراسم تجلیل از جانبازان و فرزندان معظم شهدا به مناسبت اعیاد مبارک شعبانیه و روز جانباز در دانشگاه برگزار شد. در ابتدای این مراسم که روز یکشنبه ۲۵ فروردین ماه با حضور مسئولان دانشگاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران [...]
مراسم تجلیل از جانبازان و فرزندان معظم شهدا – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

شبکه عتف ایران :

  به گزارش خبرنگار واحد فرهنگی اداره شاهد و ایثارگر، مراسم تجلیل از جانبازان و فرزندان معظم شهدا به مناسبت اعیاد مبارک شعبانیه و روز جانباز در دانشگاه برگزار شد. در ابتدای این مراسم که روز یکشنبه ۲۵ فروردین ماه با حضور مسئولان دانشگاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جانبازان گرانقدر دانشگاه …

 

به گزارش خبرنگار واحد فرهنگی اداره شاهد و ایثارگر، مراسم تجلیل از جانبازان و فرزندان معظم شهدا به مناسبت اعیاد مبارک شعبانیه و روز جانباز در دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که روز یکشنبه ۲۵ فروردین ماه با حضور مسئولان دانشگاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جانبازان گرانقدر دانشگاه و فرزندان معظم شهدا برگزار شد، دکتر مهدی زندیه؛ مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران؛ ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به مدعوین و حضار خیر مقدم گفت.

دکتر نایینی، رییس دانشگاه نیز در سخنانی حلول شعبان المعظم و میلاد امام حسین (ع) (روز پاسدار) و علمدار کربلا (روز جانباز) و امام ساجدین و نیمه شعبان را تبریک گفتند. وی با اشاره به رشادت های حضرت عباس (ع) بیان داشتند: ما باید همچون جانبازان عزیزی که از اهل بیت تاسی جسته و با گذشتن از جان و مال خویش برای امنیت و سربلندی کشور تلاش نمودند از حضرت عباس (ع) الگو بگیریم. ایشان  از اینکه در دانشگاه در خدمت جامعه ایثارگران هستند اظهار خشنودی نموده و افزودند: ما نه فقط در روزهای مناسبتی خاص بلکه باید همواره قدران این عزیزان باشیم. حضور خانواده های شهدا و جانبازان و ایثارگران در دانشگاه برای همه ما نعمت بزرگی محسوب می گردد و تکریم از این بزرگواران وظیفه بزرگ ما است.

در ادامه، حقایق پور؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، ضمن تبریک ماه شعبان بیان داشت: امنیت کشور با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست و این امنیت هم به برکت خون شهدا و ایثارگری جانبازان و ایثارگران حاصل شده است. تجلیل از جانباز تجلیل از فرد نیست، بلکه تجلیل از فرهنگ ایثار است.

مولود خوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه از دیگر برنامه های این مراسم بود. در ادامه آقای نصراله چگینی از همکاران جانباز دانشگاه، به بیان خاطرات خود در دوران اسارت و جنگ تحمیلی پرداخت.

در پایان مراسم از مقام والای جانبازان عزیز دانشگاه و فرزندان معظم شهدا که جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه بودند با اهدای لوح وکارت هدیه تقدیر شد.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.