شبکه عتف ایران | مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده کشاورزی – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 86475 // // //

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده کشاورزی – پایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)


شبکه عتف ایران : مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه با حضور معاونان و اعضای هیأت علمی دانشکده، برگزار شد. در این مراسم دکتر نائینی، رئیس دانشگاه با بیان اینکه راه اندازی دانشکده با فراز و نشیب هایی همراه بود و تاکنون نیز رشد خوبی [...]

شبکه عتف ایران :

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه با حضور معاونان و اعضای هیأت علمی دانشکده، برگزار شد. در این مراسم دکتر نائینی، رئیس دانشگاه با بیان اینکه راه اندازی دانشکده با فراز و نشیب هایی همراه بود و تاکنون نیز رشد خوبی داشته اظهار داشت:برنامه توسعه این …

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه با حضور معاونان و اعضای هیأت علمی دانشکده، برگزار شد.

در این مراسم دکتر نائینی، رئیس دانشگاه با بیان اینکه راه اندازی دانشکده با فراز و نشیب هایی همراه بود و تاکنون نیز رشد خوبی داشته اظهار داشت:برنامه توسعه این دانشکده در حال اجراست و همچنین ساختمان جدید دانشکده نیز در حال پیگیری است که هرچه سریعتر احداث گردد.

در ادامه دکتر نائینی  ضمن تشکر از زحمات دکتر گروسی رئیس سابق دانشکده از ایشان تشکر نموده و ضمن معرفی دکترمازندرانی زاده ، به عنوان رئیس جدید دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی بیان داشت: ان شاءالله بتوانیم از ظرفیت ایشان استفاده کرده و ایشان هم از فرصت پیش آمده ،خدمات خوبی را در فضای همدلی و دوستانه و همکاری خوبی را داشته باشند و روند توسعه دانشکده دنبال شود.

همچنین دکتر گروسی، رئیس سابق دانشکده ضمن تشکر از ریاست دانشگاه با اشاره به حمایت هایی که در این مدت صورت گرفته بیان داشت: پشتیبانی همه جانبه از برنامه ها، راه اندازی گلخانه، دریافت مجوز تاسیس دانشکده در سال ۹۴ و توجه به هزینه های سنگین آزمایشگاهی و پژوهشی این دانشکده حمایت های خوبی صورت گرفت.

وی گفت: در حال حاضر تعدادی از آزمایشگاه ها و گروه هابه این محل جدید انتقال نیافته که امیدوارم زودتر انجام شود و تلاش بر این بوده در فضایی آرام و بی حاشیه کار کنیم.

وی در خواست کرد اقتدار دانشکده و گروه ها مورد توجه و تاکید قرار گیرد، تقویت و توسعه بدنه کارشناسی، افزایش بودجه به صورت سرانه دانشجو از دیگر مواردی بود که برای توسعه دانشکده عنوان شد.

در ادامه دکتر مازندارنی زاده رئیس جدید دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی بیان داشت:امیدوارم با همکاری اعضای دانشکده بتوانیم برنامه های قبل را ادامه داده و در مسیر توسعه گام برداریم.

در پایان ضمن تقدیم حکم ریاست دکتر مازندرانی زاده به ایشان، از زحمات دکتر گروسی تقدیر به عمل آمد.

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

آخرین اخبار

پربازدید