شبکه عتف ایران | مراسم تکریم و معارفه معاون علوم پزشكي برگزار شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 82362 // // //

مراسم تکریم و معارفه معاون علوم پزشكي برگزار شد


شبکه عتف ایران : توضیحات نمایش از یکشنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۹:۵۴ بازدید: ۷۴   مراسم تکریم و معارفه معاون علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد برگزار شد  مراسم تکریم دكترمهدي ملك نژاد معاون سابق علوم پزشكي و معارفه دكترسيد ناصر سنجر موسوي معاون جديد علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي خراسان [...]

شبکه عتف ایران :

  مراسم تکریم و معارفه معاون علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد برگزار شد

 مراسم تکریم دكترمهدي ملك نژاد معاون سابق علوم پزشكي و معارفه دكترسيد ناصر سنجر موسوي معاون جديد علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي و مشهد با حضور دكتر علي سروري مجد رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي و اعضاي هيات علمي دانشكده پزشكي، پرستاري و مامايي و پيراپزشكي در سالن اجتماعات بيمارستان آريا اين دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي:  دكتر سروري مجد  دراين مراسم از زحمات دکترملك نژاد در موفقیت های حوزه علوم پزشكي تقدیر و تشکر کرد و برای دکتر سنجر موسوي  در مسوولیت جدید آرزوی موفقیت نمود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد با بيان اينكه دو قشر معلم و پزشك هميشه با عشق كار مي كنند ،افزود:  اگر جز اين باشد كارها انجام نمي شود. جمع حاضر نیز با به دوش كشيدن اين دو بار ، وظيفه معلمي و طبابت را با هم به نحو مطلوب انجام مي دهند.

دکتر سروری مجد با اشاره به اينكه آمارها حاكي از كمبود هيات علمي دانشكده هاي پزشكي، پرستاري و مامايي و پيراپزشكي دارد ، بر جذب هیات علمی جدید تاکید نمود و  اظهار اميدواري كرد: اين كمبود در اسرع وقت و با هماهنگی با سازمان مرکزی و مجوز خارج از فراخوان صورت پذيرد.

وی  از برگزاري نشست رياست دانشگاه  با اعضاي هيات علمي هر دانشكده  در هر ترم خبر داد و گفت: علاوه براين،  اعضاي هيات علمي مي توانند جهت پيشبرد امور،  جلساتي را با  معاونت آموزشي و پژوهشي دانشگاه ترتيب داده و مسائل را در اين حوزه ها برطرف سازند.

دكتر مهدي ملك نژاد در ادامه اين مراسم از زحمات روساي و پرسنل دانشكده هاي پزشكي، پرستاري و مامايي، پيراپزشكي و دو بيمارستان دانشگاه تشكرو قدردانی كرد  و گفت:  اين بزرگواران از هيچ كمك و تلاشي  براي رشد و پيشرفت حوزه پزشكي دانشگاه دريغ نكردند.

وي با بيان اينكه در مدتي كه معاونت علوم پزشكي را برعهده داشته م چند رشته درحوزه علوم پزشكي به رشته هاي دانشگاه اضافه شد، اظهارداشت: علاوه براين دانشكده پرستاري و مامايي نيز مستقل گرديد.

 دکتر سنجر موسوی نیز با اشاره به برنامه های خود اظهار داشت: اصلاحات وضعیت پرسنل بیمارستان، ارتقاء علمی وپژوهشی اساتید، ارتقاء آموزشی و جذب هیات علمی جدید و پرورش مدیران وجانشین پروری در اولویت کارها است که باید انجام شود.

وی بر شیوه های خودگردانی و کسب درآمد در بیمارستانهای دانشگاه ، جذب دانشجویان غیرایرانی و توریسم درمانی تاکید کرد و گفت: باید با استفاده و بهره مندی ازرشته های حسابداری ،مدیریت بازرگانی، فنی مهندسی و پزشکی ارتباط دانشگاه را با صنعت مستحکم کنیم.

 شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از تلاش های دكتر ملک نژاد تجلیل به عمل آمد و حکم دکتر سنجر موسوی تقدیم وی شد .

 

دیدار صمیمی ریاست دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده های پزشکی ،پرستاری مامایی و پیراپزشکی 

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي و مشهد بعد از جلسه تکریم و معارفه با  اعضاي هیات علمی دانشکده های پزشکی ،پرستاری مامایی و پیراپزشکی نشست صمیمی داشت که در این ديدار اعضاي هيات علمي اين دانشكده ها مسائل و نقطه نظرات و پيشنهادات خود را با دكتر سروري مجد در ميان گذاشتند و وی نیز به سئوالات مطرح شده از سوی اساتید پاسخ گفت. 

 

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

برچسب های خبر: ,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید