مراسم معارفه و تکریم رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 93503 // //

مراسم معارفه و تکریم رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

مراسم معارفه و تکریم مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر طهرانچی برگزار [...]
مراسم معارفه و تکریم رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم معارفه دکتر علی سروری مجد مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی و تکریم دکتر بهروز طهماسب کاظمی، عصر امروز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، مدیران و کارکنان حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان ها برگزار شد.

دکتر طهرانچی در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی دکتر کاظمی در دوران مسئولیت ریاست مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: یکی از عواملی که موجب می شود مدیران در کار خود موفق بوده و کارها را پیش ببرند، وجود یک حوزه ریاست قوی است.

وی افزود: دکتر طهماسب کاظمی با خصوصیات و ویژگی های منحصربه‌فرد خود نظیر صداقت و امانتداری، با تمام قدرت و مدیریت بالا به حل امور دانشگاه پرداخت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دکتر طهماسب کاظمی امروز به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در برنامه‌ریزی راهبردی و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت می کند، اظهار داشت: این حوزه یکی از حساس‌ترین و تخصصی‌ترین حوزه های دانشگاه است، بنابراین نیاز به یک مدیر دقیق و مدبر احساس می شد که دکتر طهماسب کاظمی برای این حوزه انتخاب شد تا یک کار تخصصی، دقیق و حرفه‌ای صورت گیرد.

خبر مهم 

دکتر طهرانچی با اشاره به مسئولیت جدید دکتر طهماسب کاظمی، ادامه داد: پس از اصلاح ساختارهای موضوعی در دانشگاه آزاد اسلامی و با تعریف جدید، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه با عنوان کامل‌تر «مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی» به فعالیت خود ادامه می دهد که در یک بسته کامل مسائل مربوط به جذب دانشجو، نقل و انتقال و فارغ‌التحصیلی با یک نظارت بسیار بالا پیگیری خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه دکتر سروری مجد به خوبی در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و واحد مشهد مدیریت کرده و با تمام مسائل واحدهای دانشگاهی آشناست، گفت: هماهنگی استان ها در حوزه ریاست بسیار حائز اهمیت است، چرا که این حوزه به نوعی درگاه ارتباطی با معاونان و واحدهای دانشگاه است و دکتر سروری مجد در این حوزه متخصص است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دکتر سروری مجد در صداقت، کارآمدی و امانتداری مثال‌زدنی است، خاطرنشان کرد: برای ایشان آرزوی توفیق در امور را دارم. همچنین از تمامی همکاران حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها که قوام‌بخش فعالیت ها با توجه به حجم جدی کار هستند، تقدیر می کنم. این همکاران نیروهای گمنام و سرمایه های اجتماعی دانشگاه هستند که تمام تلاش خود را برای رسیدن دانشگاه آزاد اسلامی به یک دانشگاه بالنده، پویا و پایا در زمینه داخلی، اجتماعی و بین‌المللی انجام می دهند.

خبر مهم  نوزدهمین دوره آزمون صلاحیت بالینی در دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برگزار شد

دکتر طهرانچی در پایان ابراز امیدواری کرد با همراهی تمامی همکاران مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی، این دانشگاه بتواند با ارائه خدمات خوب به کارمندان و جامعه، چالش های موجود را حل کرده و در راه رسیدن به اهداف خود موفق باشد.

دکتر بهروز طهماسب کاظمی مشاور رئیس دانشگاه در برنامه‌ریزی راهبردی و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این جلسه، با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان ها در یک سال گذشته، گفت: تکلیف من همواره رضای خداوند بوده و اعتقاد دارم که اگر کاری خلاف رضای خدا صورت گیرد، حتماً در آن متضرر خواهیم شد.

وی ضمن آرزوی توفیق برای دکتر سروری مجد در مسئولیت جدیدش در دانشگاه آزاد اسلامی، ابراز امیدواری کرد که همه مجموعه دانشگاه با تلاش شبانه‌روزی، موجبات رضایت مجموعه ذینفعان دانشگاه و تحقق اهداف عالیه دانشگاه را فراهم کنند.

در ادامه، دکتر علی سروری مجد مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اهمیت فعالیت این حوزه در دانشگاه، گفت: ما در دانشگاه با چهار گروه مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان مواجه هستیم که باید تعاملات داخلی و خارجی بسیار مثبتی با این جامعه هدف صورت گیرد که نوک پیکان این تعاملات، مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌هاست.

خبر مهم  اعزام اساتید منتخب فرهنگی خراسان رضوی به زیارت عتبات عالیات

دکتر سروری مجد ادامه داد: این حوزه به نوعی بازوی قدرتمند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به حساب می آید.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با حدود ۴۴۰ واحد دانشگاهی و ۷۰۰ مدرسه، یک خانواده بزرگ را تشکیل می دهد، اظهار داشت: این موضوع بار مسئولیت در این حوزه را سنگین خواهد کرد.

سرعت، دقت و نظم از مهمترین عوامل موفقیت است

مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سه مؤلفه سرعت، دقت و نظم از مهمترین عوامل موفقیت است، تصریح کرد: توجه به این سه عامل حائز اهمیت است و باید در رأس امور قرار گیرد.

دکتر سروری مجد ضمن تقدیر از زحمات دکتر طهماسب کاظمی در زمان مسئولیت در مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی، برای وی در مسئولیت جدید در مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آرزوی توفیق کرد.

در انتهای این مراسم، کارکنان مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای بهبود امور پرداختند.

انتهای پیام/

مراسم معارفه و تکریم رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید