معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه منصوب شد | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 134054 // //

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه منصوب شد

از سوی رییس دانشگاه و بر اساس تغییر ساختار دانشگاه و تشکیل معاونت جدید برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، دکتر سیدحسام الدین ذگردی به این سمت [...]
معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه منصوب شد

در حکم صادره که به امضای دکتر محمدتقی احمدی رسیده، آمده است: “به استناد مصوبه ردیف ۱ پنجاه و پنجمین نشست هیأت امنای دانشگاه در خصوص طرح سازماندهی و طراحی ساختار کلان دانشگاه تربیت مدرس» و نظر به مراتب تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه منصوب مي‌شويد.
امید است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه های راهبردی دانشگاه با تدبیر و عزم قوی در جهت ابلاغ و نظارت سیاست های اجرایی و استانداردهای فناوری اطلاعات دانشگاه، برنامه ریزی برای تقویت و توسعه زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری، سیاست گذاری برای تهیه بانک اطلاعات جامع، یکپارچه و پویا، تدوین و ابلاغ چارچوب تهیه برنامه عملیاتی واحدهای علمی و تابعه و نظارت بر تهیه و اجرای برنامه عملیاتی آنها به منظور تحقق اهداف راهبردی و کلان دانشگاه و استفاده از تمام توان و تجارب علمی همه همکاران گرانقدر در فضای صمیمی و پر از نشاط و امید در ارتقای علمی و تحقق اهداف دانشگاه، موفق و مؤید باشید.”
گفتنی است دکتر سید حسام الدین ذگردی استاد گروه مهندسی صنایع دانشکده مهندسی صنایع و سیستم های دانشگاه است. وی مدرک کارشناسی مهندسی صنایع را از دانشگاه صنعتی اصفهان، مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم ها را از دانشگاه صنعتی شریف و مدرک دکترای تخصصی در مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی را از دانشگاه توکیو ژاپن دریافت نمود. معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه از سال ۷۳ تاکنون به عنوان عضو هیأت علمی در دانشگاه مشغول تدریس و پژوهش است و مسئولیت هایی از جمله ریاست بخش مهندسی صنایع (دو دوره)، مدیریت گروه مهندسی صنایع، مدیریت گروه سیستم بهره وری را برعهده داشته است. آخرین سمت نامبرده معاونت علمی دانشکده مهندسی صنایع و سیستم ها است. وی قبل از پیوستن به دانشگاه سابقه مدیریت در صنایع مختلف را داشته که همکاری با صنعت به خصوص صنعت دارو و صنعت خودرو پس از پیوستن به دانشگاه در سطح مشاور مدیر عامل ادامه یافته است.

خبر مهم  برگزاری اولین نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه اردکان در سال جاری تاریخ : سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 10:26 | تعداد بازدید : 31

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه منصوب شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.