موسوی خبرداد: اعزام تیم کمک‌رسانی دانشگاهیان دانشگاه آزادقم به مناطق سیل‌زده | دانشگاه آزاد اسلامی قم | اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران
شماره : 85701
20 / 4 / 2019 - 9:05
موسوی خبرداد: اعزام تیم کمک‌رسانی دانشگاهیان دانشگاه آزادقم به مناطق سیل‌زده | دانشگاه آزاد اسلامی قم      تاریخ خبر: کد خبر:85701 دسترسی آسان تر به اخبار و مشاهده متن کامل خبر "دانلود اپلیکیشن پرواز خبر"

کاربر محترم، به دلیل عدم دسترسی به محتوی خبر در سایت منبع (به دلایل نامعلوم) ، می توانید رونوشت مستقیم خبر را مطالعه فرمائید.

؛

موسوی خبرداد: اعزام تیم کمک‌رسانی دانشگاهیان دانشگاه آزادقم به مناطق سیل‌زده | دانشگاه آزاد اسلامی قم

شبکه عتف ایران : مسئول بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی قم از اعزام تیم کمک‌رسانی دانشگاهیان این واحد دانشگاهی به مناطق سیل‌زده درآینده‌ای نزدیک خبر داد.   سید‌مرتضی موسوی درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قم، حادثه سیل در مناطق شمال و جنوب کشور را اسفناک و درد‌آور دانست و اظهار‌کرد: متأسفانه تعدادی از هموطنان در

شبکه عتف ایران :

مسئول بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی قم از اعزام تیم کمک‌رسانی دانشگاهیان این واحد دانشگاهی به مناطق سیل‌زده درآینده‌ای نزدیک خبر داد.

 

سید‌مرتضی موسوی درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قم، حادثه سیل در مناطق شمال و جنوب کشور را اسفناک و درد‌آور دانست و اظهار‌کرد: متأسفانه تعدادی از هموطنان در این مناطق از کشور دچار حادثه سیل شدند که نیاز به کمک دارند.

وی افزود: بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم همگام با دانشگاهیان این دانشگاه از همان ابتدای وقوع حادثه سیل، این دغدغه را داشتند که بتوانند کمک‌های خود را به نحو مطلوب جمع‌آوری و به مناطق آسیب‌دیده ارسال کنند.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم بیان کرد: در همین راستا از طریق پیامک به همکاران عزیز اطلاع‌رسانی شد که بتوانند به‌صورت نقدی و غیر‌نقدی در این کمک‌رسانی سهیم شوند که با استقبال خوب دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی قم مواجه و همکاران این واحد دانشگاهی از یک تا سه روز حقوق خود را برای کمک به سیل زدگان اختصاص دادند و بیش از ۱۳۰ میلیون ریال جمع آوری شد.

خبر مهم  سرپرست واحد اصفهان در گفت‌وگو با آنا تشريح كرد ظرفيت‌هاي واحد اصفهان براي حل بحران كم‌آبي و بيان‌زدايي

موسوی گفت: با توجه به نظر مساعد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم مقرر شد، اجناس مورد نیاز هموطنان سیل‌زده بررسی و با توجه به نیاز آنان، اقلام تهیه و با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم و هیئت همراه در مناطق سیل‌زده، کمک‌های دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی قم در بین هموطنان آسیب‌دیده توزیع شود.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم افزود: با توجه به نیاز مستمری که هموطنان  سیل‌زده به کمک‌های مردمی دارند، کمک‌ها نباید درنقطه‌ای قطع شود و باید ادامه‌دار باشد تا زمانی که سیل‌زدگان در منازل خودشان اسکان پیدا کنند.

موسوی اظهارکرد: با استقرار چادرهای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در ساختمان‌های آموزشی ۱۵خرداد و پردیسان، امید است بتوانیم کمک‌های مردمی اعم ازکمک‌های نقدی و غیر نقدی شامل پتو، لباس‌های نو،کنسرو، اقلام بهداشتی و مواد شوینده جمع‌آوری کنیم.

خبر مهم  با استقبال از نوروز؛ همه چيز براي يك ميهماني خاطره انگيز آماده است

مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: با نصب چادرهای جمع‌آوری کمک‌های مردمی امیدواریم بتوانیم همگام با دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی قم، کمک‌های مردم استان را نیز جمع‌آوری و به هم‌وطنان مناطق سیل‌زده جنوب و شمال کشور برسانیم.

موسوی افزود: تیم کمک‌رسانی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی قم درآینده‌ای نزدیک به مناطق آسیب‌دیده ناشی از سیل اعزام و کمک‌های جمع‌آوری شده بین هموطنان به صورت مستقیم توزیع خواهد شد.

وی گفت: حضور گسترده مردم و اعلام آمادگی بیشتر دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی قم برای حضور در مناطق سیل‌زده برای کمک‌رسانی به هموطنان آسیب‌دیده نشانگر آغاز یک حرکت جهادی  از ابتدای وقوع حادثه تا‌ اکنون بوده و همکاران بسیجی دربسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی قم نیز آماده اعزام به مناطق سیل‌زده برای کمک‌رسانی هستند.

خبر مهم  فراخوان ثبت و ارایه درخواست برای بهره مندی از جایزه های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

ثبت شده در سایت اخبار دانشگاه ها |شبکه عتف ایران طی شماره 85701 توسط iranatfnet_admin و در روز شنبه 20 آوریل 2019 ساعت 09:05:15
از سایت qom-iau.ac.ir
© Copyright 2020 http://iranatfnet.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر